Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Megéri-e megvenni 9k-ért a...

Megéri-e megvenni 9k-ért a Smog márkájú fekete férfi slim farmert a New Yorkerből?

Figyelt kérdés
Konkrétan fekete slim farmert keresek és ezen kívül nem láttam más értelmes alternatívát. Kritériumok: fekete, slim, cipzáras, farmer.
2011. aug. 9. 13:20
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem igen,emrt ezek a farmerok sokal tobbe térnek mint a kinaibol,nekem is van new yorkeros,és imádom:) L/14
2011. aug. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azért vetettem fel a kérdést, mert nekem volt New Yorkeres pulcsim és körülbelül fél éve alatt kifakult a színe és összement méretre -.-
2011. aug. 9. 13:30
 3/7 anonim ***** válasza:
49%
Egyetlen egyszerű fekete farmer sem ér ennyit. Ugyanott gyártják mint a kínait, ugyanabból az anyagból. és igen, kínaiban is kapsz olyat ami megfelel a kritériumoknak, csak épp ennyi pénzért négyet is vehetsz. Szerintem jobban megéri. Volt pár new yorkeres nadrágom, de nagy csalódás.
2011. aug. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Szia! Nagyon nem éri meg, ugyanilyet kapsz akármelyik kínaiban, és ugyanaddig is bírja (sőt)... Az előttem szólóval tehát egyetértek (fel is pontoztam): )
2011. aug. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én egy kínaiban sem láttam még slim farmert, pedig már elég sokat néztem.
2011. aug. 9. 13:50
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát kínaikban biztosan nem kapsz olyan farmert, mint a NewYorkerben, mert ezek sokkal divatosabbak. Én 9 ezret sztem megér, 12 ezer pl. már nagyon ok lenne érte. Én is már régóta eresek egy sima, sötétkék női csőfarmert, de kínaikban nincs! És a is hülyeséget ír, aki szerint ennyi pénzből lehet venni 4et. Aha, hát menj b egy kínaiba és nézd meg, hogy a farmerek 4-5 ezernél kezdődnek...

Ja és azért fakult ki a pulcsid és ment össze, mert nem megfelelően mostad. Elolvastad p. hogy a címke mi ír arról, hogy hány fokon lehet mosni? 30, 40? Na ugye, hogy nem!

2011. aug. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Rosszul mostad azért ment tönkre valószínűleg. Meg kell nézni mindig milyen anyagból van az amit veszel. Amibe Nylon vagy Műszál (Polyester) van azok sz4rok. 100% pamut-ot kell venni. Akril és gyapjú ami még jó anyag.
2011. aug. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!