Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok! Hány pár cipőtök van?...

Csajok! Hány pár cipőtök van? Mindennel együtt (papucs, csizma, alkalmi, hétköznapi, amit csak egyszer vettetek fel, amit mindig hordanátok stb. ), és azt is írjátok le, ha van kedvetek, hogy melyikből mennyi.

Figyelt kérdés
Remélem nem vagyok egyedül a rengeteg lábravalómmal. :D Már a harmadik szekrényem van tele, de mondjuk én hordom is őket. Eléggé olyan életet élek, hogy mindenféle stílusú cipőre szükségem van. Nektek miért van sok cipőtök? Ja és milyen márkájúak, árkategóriájúak?
2011. júl. 4. 19:52
1 2 3
 21/21 anonim válasza:

Atyaisten.... :D

Az egyik szobában, amit nem használunk, van vagy 3-4 zsák csizma... zsákonként kb 5 pár cipő, az 15-20 csizma, és ez csak a téli... magas, lapos, szexis, mamusz...


most egy kicsit elszégyelltem magam...:D


vannak a nyári cipők, amik most elöl vannak, plusz az átmenetiek... hát nem kezdem el számolni...:D


legtöbb cipőm egyébként magassarkúból van, abból sosem elég... kell elegáns, vagány, egyszerű, alkalmi, hétköznapi, csajos, minimal....

nő vagyok na:D

2013. júl. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!