Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Állásinterjúra manapság...

Állásinterjúra manapság milyen viselet az elfogadott?

Figyelt kérdés
Olvastam már hogy nem kötelező kellék a nyakkendő. Valamint egy márkás, elegáns farmer is elfogadott akár sportcipővel és egy zakóval. Ti miket tudtok?
2011. júl. 6. 14:05
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
szerintem hasonló viseletben illik megjelenni, amilyenben ott dolgoznál.
2011. júl. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A sportcipőt felejtsd el.

Esetleg egy jó szabású farmer, ing, vagy pólóing, és sportos szabású zakó.

Sok múlik azon, hogy milyen pozíciót pályáztál meg, se túlöltözött, se alulöltözött ne legyél.


Viszont gondolj arra, ha közted és egy hasonló kvalitású jelölt közt kell dönteni, akkor bizony pont a megjelenésetek lehet az egyik, ami átbillenti a mérleg nyelvét.

2011. júl. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
szerintem inkább menj be gumicsizmába,kantáros nadrágba,és szamlakalapba,ez a megfelelő öltözék
2011. júl. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
B***us, én annyira nem értem ezeket az embereket. Szerintem teljesen normálisat kérdeztem. A népszabadsága olvastam az új állásinterjú trendeket. Egyébként meg a legelső interjúra öltönynadrág öltöny, nyakkendő és fekete lakkcipő volt rajtam, de túlöltözött voltam. Ezért kérdeztem....
2011. júl. 7. 08:15
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy egyszinu farmer (pl:kozepsotet), egy vilagosabb barnas nyari zako, egy lazabb feher ing es egy laza cipo, nem az a nagyon sportos ha nem az atlag normalis fazonu cipok(szin barna vagy fekete)
2011. júl. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!