Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nyáron milyen harisnyát...

Nyáron milyen harisnyát érdemes felvenni, amibe nem izzad bele az ember?

Figyelt kérdés
Szerintetek a fehér itt is ugyanígy kevésbé meleg? A vékonyabb pamut harisnyákkal mi a helyzet?
2011. júl. 6. 19:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Mondanám hogy neccharisnya tökéletes ilyenkor, van nagy lyukú, kis lyukú, színes, mindenféle belőle. De mivel épp nem divat mindjárt le is fognak szólni hogy fúúúj ugyan már.

Én akkor is azt hordom mert kb mindennel jól néz ki. Persze nem mindegy hova szeretnéd felvenni, mert mondjuk ünnepségre nem annyira nyerő.

2011. júl. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 harisnyababee ***** válasza:

A szín nem befolyásol semmit. Az számít, hogy hány denes, meg hogy mennyire passzos/feszes. Konkrétan arra gondolok, hogy ilyenkor a lycrást melegebbnek érzed, mert szorosan a lábadra simul. Míg az üvegszálas harisnya lazán van a lábadon, nem símul úgy rá, ezért sokkal szellősebb, és kevésbé érzed melegnek. (Tehát pl egy fekete üvegszálas harisnyát kevésbé érzel melegnek, mint egy fehér lycrásat) Amúgy a 8Denes harisnyákat/combfixeket is nagyon kellemes viselni, akár a legnagyobb melegben is. Mivel totál harisnyafüggő vagyok, mindig van rajtam harisnya, combfix, vagy térdfix.

Itt van pár harisnya link, amik nekem leginkább bejöttek:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Harisnyákból ezeket a fajtákat hordom nyáron. Bár érdemes jópárat megvenni, mivel szörnyen vékony, elég sérülékeny is, viszont megéri, mert a legnagyobb hőségben is kényelmesen hordhatóak. Ha nagy ritkán soknak érzem ezeket a harisnyákat, akkor combfixre váltok, bár abból csak egyféle van, ami igazán bevált, de inkább harisnyás/térdfixes vok, mint combfixes. Szal a nekem bevált nyári combfix, amit simán ajánlanék:


[link]


Ebből is veszek egyszerre 5-6párat(attól függ előző szezont mennyi élte túl:)), az simán elég a nyárra, kora őszre.


Térdfixből pedig kb mindegy milyen, csak krepp ne legyen. Mondjuk nyáron inkább az üvegszálasakat hordom, mert az nem feszül rá a lábamra. Jah, és ha a nadrág engedi, akkor nem is húzom fel teljesen a térdfixet, illetve felhúzom, majd letolom addig a gumiját, h a nadrág alól ne látszódjon ki, így még lazábban lesz a lábamon, és még kevésbé melegít.(bár eleinte érdekes érzés lesz, szokni kell az biztos)

Nos, ennyit tudtam érdemben írni a nyári harisnyaviselésről, rem tudtam segíteni.

2011. júl. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!