Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Ti milyennek Képzelite...

Lányok! Ti milyennek Képzelitek el az ideális párt?

Figyelt kérdés
Milyen a haja az öltözködése egyéb..Izmos-e,Magas,vagy a szokásokról:Kedves aranyos egyéb
2011. júl. 7. 10:57
1 2
 1/17 anonim válasza:
88%
A külső ami megfog, de a belső ami megtart! ;)
2011. júl. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Hát ezzel sokra megyek...De amúgy kösz xD
2011. júl. 7. 11:15
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

1 fejjel magasabb mint én. 2-3 évvel idősebb. Nem agyon gyúrt, de legyen izmos, sportos. Dús, rövid, barna haj. Sötét barna szem. A bőre ne legyen fehér, legyen szép napsütötte :) Az öltözködése laza, mégis elegáns xD :) Szeresse a sportot, legyen hobbija de ne legyen fanatikus. Különböző focicsapatnak szurkoljuk. Találja fel magát minden helyzetben, legyen nyílt, kedves, megértő, határozott. Szeressen irányítani, de néha adja be a derekát. Szeresen veszekedni, de könnyen béküljön. Legyen ötletes, rafinált, lásson belém, olvasson a gondolataimban. Legyen titokzatos de megfejthető :D

Szeresse az állatokat.

2011. júl. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát én úgy gondolom, hogy nem lehet, csak a haja vagy az öltözködése a magassága vagy bármi egyéb egyedüli dolog ami megfog benne. Az összhatás a lényeg! 3 éve vagyok együtt a párommal. Ő magas szőkésbarna hajú, kék szemű, bújós, kedves, megértő, és nagyon családcentrikus. Persze vannak rossz tulajdonságai is, de úgy imádom ahogy van. Az ideális pár sztem az, aki mindig a párja mellett áll bármi történjék. Jó példa rá, hogy kisbabát várunk és mindennél jobban örül neki, bár még nem terveztük :)


Nekem Ő az ideális pár minden téren!

2011. júl. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
2. válaszoló:::Én hasonló vagyok ahhoz amit írtál :D csak a szemem nem barna hanem kék
2011. júl. 7. 11:21
 6/17 A kérdező kommentje:
a laza és elegánsot úgy érted 2. válaszoló hogy négyzetrácsos ing alá póló meg ilyesmi? o_O
2011. júl. 7. 11:28
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A második válaszoló vagyok.

Hát most h írtam h barna szem az nem azt jelenti h meglátok egy kék vagy zöld szeműt és akk már messziről kerülöm. Igaz h az összhatás számít :)

És igen az öltözködést úgy értem :)

2011. júl. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Nincs olyan konkrétum nálam,hogy legyen X színű haja és Y színű szeme. Mondjuk legtöbbször a sötét haj, világos bőr, világító kék szem tetszik meg,de ez nem elvárás nálam.

Inkább azt szeretem ha egy fiú különleges,és nem csak belsőre,hanem külsőre is.

A legfontosabb nálam az arc. Nem szeretem a durva arcvonásokat,a túl férfias pasikat és a szakállat. Inkább legyen szép. Többnyire vonzanak a kontrasztok ,pl ha nagyon sötét a haja és egész világos a szeme,vagy pl szöszi ,de a szeme sötétbarna.

Testalkatra pedig normális,nem vékony,de ne is kigyúrt,nagydarab.

Tudom,most gáz vagyok ,de ha sportoló az illető az nálam inkább hátrány. Ez nem azt jelenti,hogy eleve elutasítom,nyilván nem ítélem meg ez alapján,de nálam az nem számít pozitívnak,ha sportol. Viszont a művészek annál inkább. Én is kicsit elvont vagyok,így inkább az ilyen pasik vonzanak. Persze azért jó ha formában van.


Egyéb tulajdonság alapján pedig: fontos számomra az életfelfogása,hogy intelligens legyen,és művelt,de jó humora legyen és magabiztos kiállása. Legyen érzékeny,de ne legyen puhap*cs. Legyen benne kalandvágy,szeressen utazni,és szórakozni,de lehessen vele komolyan is beszélgetni. És fogadjon el olyannak amilyen vagyok.


Nagyjából ennyi. De ilyen ember nem létezik. :)


18/L

2011. júl. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Hát akk nem kell sokat változtatnom magamon :D
2011. júl. 7. 12:38
 10/17 A kérdező kommentje:
De most komolyan ti nem ismertek engem??A legtöbb rám illik...Sportolok de művész is vagyok.Nem vagyok kigyúrt de nem is gyenge..Szeretek bulizni és kalandvágyam is van..Lazán de elegánsan öltözködöm....:D
2011. júl. 7. 12:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!