Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » "kínai" vs Márkás Az utóbbi...

"kínai" vs Márkás Az utóbbi időben egyre jobb a kínai cuccok minősége ti hogy vélekedtek erről melyik mikor jobb?

Figyelt kérdés
2011. júl. 7. 14:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Én szivesebben veszek márkás cipőt,szerintem annak jobb a minosége:)

Összel vettem 1 kinait.és hááát tavasszal már inkább nem vettem föl,mert nagyon rozoga volt,ezért vettem 1 Nike cipöt

az mág mindig olyan,mintha uj lenne,pedig már 5 hónapja megvan és több,mit 4 hónapja csak abban járok

2011. júl. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
nekem kb fele fele arányban vannak kínai és márkás cuccaim. de szívesen megyek durkálóba az olcsóság miatt, és az egyedi ruhákért.én pl nem szeretem a kínaiban vásárolt farmernadrágot ,hamar kinyúlik és az enyém ráadásul ki is szakadt. a fölsőim ugyanolyan miőségűek mindakét esetben,de a márkás cuccok stílusosabbak.a cipőkről megcsak annyit, h a deichmannban vásárolt cipők is addig bírják ameddig a kínai cipők.
2011. júl. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
A márkás hiába drágább, ha tönkremegy cserélnek. Ha kínai 2hét alatt hibás lesz kiröhögnek ha visszaviszed. Nekem is kb fele fele arányban vannak a cuccaim.
2011. júl. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
nem csak minőségbeli eltérések vannak. a kínai cuccok sokkal ízléstelenebbek, a márkás cuccokat próbálják "utánozni"
2011. júl. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát javulást nem tapasztaltam, de a megfizethető "márkák" romlanak.

Maradok a turis és butikos cuccoknál, kínaiban csupa ízléstelen rongyot találok az utóbbi években (bár mostanában inkább mindenhol xD)

2011. júl. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
71%

Nem, a kínaiból ki kell fogni a nagyon nagyon jó minőséget. Egyébként bemész a New Yorker nevű boltba, és javarészt olyan áruval találod szembe magad, mint egy kínai üzletben...

A Noname, vagy külföldi "márkákra" esküszöm. Turkálózni jó!!! :)

Viszont inkább megveszek egy turis darabot, mint egy húde márkásat(adidas, nike, meg converse vagy mik vannak még most...).

2011. júl. 8. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

a deichman ugyanúgy szar mint a kínai meg a mayo chix meg társai... ezek nem márkák...

3 éve van egy Tisza cipőm, és még mindig olyan, mint új korában.

ja és szerintem nem lett jobb minőségű a kínai.

pólóim turkálóból vannak, azok is évek óta tökéletes állapotban vannak.

pulcsi/nadrág c&a, azok is évek óta teljesen jó állapotban vannak.

fehérneműket egy noname butikban szoktam venni, de azok is sokáig bírják.

meg kell találni a jó helyeket. ;)

és nem azt kell nézni, hogy valami ilyen vagy olyan márkás, hanem az anyagot, a varrást,a szabást stb.

2011. júl. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt tudtátok, hogy a márkás cuccokat hol varratják, rakják össze stb? Made in China! Azért, mert ott olcsó a munkaerő. Az én eredeti Odessa csukám is Made in china, pedig eredetileg amerikai márka! (amugy nem vagyok márkamániás, nem azért írtam, de ez a cipő épp márkás)
2011. júl. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: a kínai cuccoknál is megvan az első osztály, másodosztály stb az árunál.
2011. júl. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen, sok mindent csinálnak Kínában. A márkás ruhák zömét is. Csak azoknál odafigyelnek, hogy elsőosztályú munkát végezzenek, figyelnek az anyagra, a varrásra, a minőségre. Hiszen egy márkának ugyanazt a szintet kell tartania, hozni az elvárt minőséget ezért kerül többe egy "kínainál."


Én személy szerint a márkás ruhákra esküszöm. Cipőben és farmerben mindenképp. Azt a cipőt, amit fél éve vettem, ha lemosnám, simán el tudnám adni úgy, hogy csak egyszer volt rajtam. Mondjuk nem is trollkodok benne, de azért egy héten többször felveszem, és rajtam van esőben, melegben. De semmi jelét nem adja annak, hogy tönkre szeretne menni, bőrből van, de egy karcolás sincs rajta, nem is repedezik. A farmer szintén olyan, hogy igen hamar elkophat, ha nincs megfelelő anyagból, megfelelően varrva. Nyilván a kevésbé márkás darabok is lehetnek jók, ellenben egy márka garantálja a minőséget, nem kell gondolkodnom, hogy megvegyem-e, nem megy-e szét. Természetesen nem ítélem el azokat az embereket, akik nem márkás ruhákban járnak. Nem látok bele a pénztárcájukba, nincs jogom ítélkezni felettük a kinézetük alapján. Én sem azért vásárolok meg egy drágább darabot, hogy másoknak felvágjak vele. Nem másoknak van, én akarom jól érezni benne magam.

2011. júl. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!