Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok nektek mekkora a...

Csajok nektek mekkora a legmagasabb sarkú cipőtök?

Figyelt kérdés
Eddig csak sportcipőt hordtam de szeretnék nőiesedni kicsit. Ezért lennék kiváncsi arra hogy milyen hosszú a cipőitek sarka amiket naponta hordtok (nem alakalmi cipő)
2011. júl. 7. 22:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Őszi cipőm 12cm. Azt rendszeresen hordom abban az évszakba.
2011. júl. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Én mindennapra nem hordok magas sarkút, ezek jobbak (amellett, ha a buszra futsz, sem fogsz elesni benne) és ugyanúgy nőiesek is:

[link]

Vannak persze többféle színben is, de biztos láttál már hasonlót...

2011. júl. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ami nem alkalmi, napi hordásra jól néz ki...kb 8cm. Azt azért tudni kell hogy nem minden nap hordom, hanem ha valamihez illik, és van hozzá kedvem:)
2011. júl. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
12 cm de nem hordom napi szinten hanem kb heti 1szer. Balerinás vagyok, vagy 3-5 cm-seket hordok főleg.
2011. júl. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Régebben mindig mindenből ~10 centis sarkú cipőt hordtam (én nem szeretem váltogatni a magasságot, fáj tőle a lábam, így mindig magasat hordtam), de elég magas vagyok alapból, és a cipővel 185+ centis magasság kicsit sok volt, így manapság már nem hordok mindennapokra magassarkút.
2011. júl. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
9 cm, de abban nem tudok menni, összesen ha 3x volt rajtam. Amiket hordok is, abból 5-6 cm.
2011. júl. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem rég találtam ki én is, hogy kellene valami nőies cipő.

5 centis a sarka a legmagasabb sarkúnak, de én nem tudok ezekben járni, fél óra és majdhogynem sírok a fájdalomtól :(

Én nem értem, hogy hogy lehet ezekben járni. Ha magasabban van a sarkam, a lábam előrecsúszik a cipőben, és nyomja. Ez másokat nem zavar, vagy csak rám hat a fizika törvénye?

2011. júl. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

4centi..:D

13

2011. júl. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
12cm, de csak autós cipőnek hívom :) mert csak akkor veszem fel ha valahova visznek kocsival, mivel hosszútávon nem szeretek benne járkálni.
2011. júl. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

2cm-es volt a talpa amikor megvettem most már 1cm :D

18L

2011. júl. 8. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!