Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen magassarkú cipőtök...

Milyen magassarkú cipőtök van? Ez nektek hogy tetszik?

Figyelt kérdés

[link] felpróbáltam élőbe, viszont olyan hegyes az orra:S nektek hogy tetszik? élőbe láttátok már? Nem tudom meg e vegyem Vagy esetleg ezt?

[link]


Vagy tudtok olyan helyet,ahol ilyen fűzős cipő van? Nagyon tetszenek,de kár hogy hegyes az orra.


2011. aug. 7. 23:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
a 2. határozottan jobb és stílusosabb!
2011. aug. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
szerinted mennyi idő mire megtanulok benne járni?:S
2011. aug. 7. 23:39
 3/13 anonim ***** válasza:
Pont tegnap vettem meg feketében. :D Én első látásra beleszerettem. Nem is gondolkodtam rajta hogy megvegyem e. :P Egyébként szerintem élőben nem olyan csúcsos az orra mint a képen. :)
2011. aug. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
És te hogy bírsz benne járni? :) én élőbe is furcsálltam az orrát,de lehet én vagyok bolond:D de én is meg akarom venni csak félek nem bírok benne járni:S
2011. aug. 8. 00:02
 5/13 anonim ***** válasza:

nekem van ilyenem kisebb sarokkal, és imádom! egyébként megveszed, otthon 2-3 napig kizárólag ezt hordod és ebben mászkálsz, 4. napra menni fog az utcán is :)


21/n

2011. aug. 8. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nekem a 2. van. Trapéznadrággal marha jól mutat. AMúgy a fekete is tetszett, végülis azért a drapp lett, mert feketém már rengeteg van.

Nagyon kényelmes darab, én imádom. Amúgy szerintem élőben nem tűnik ilyen hegyesnek az orra.

2011. aug. 8. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Annak ellenére, hogy hasonló cipőben leginkább feketepárti vagyok itt határozottan a bézs színű.
2011. aug. 8. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Az első jobb,mert azt több mindenhez feltudod venni,amúgy szerintem jól néz ki :)

és otthon gyakorold a járást,kell egy kis idő míg megszokod

2011. aug. 8. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat,otthon fogok járkálni benne :)

ment a zöld kezecske

2011. aug. 8. 02:37
 10/13 anonim ***** válasza:
én is ezt a cipőt néztem ki *.* annyira szép. de 38as sehol nincs... :D
2011. aug. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!