Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok ezekről a...

Mit gondoltok ezekről a sapkákról? Hordhatok majd ilyet télen?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert kicsit érdekesen néznek ki a sapkák, és hátha hülyének néznek. :D

Szóval, nekem ezek a sapkák nagyon bejönnek: [link] Ilyet szeretnék majd télre. Szerintetek jó? :)

Vagy esetleg ilyet: [link] Mondjuk ebben szerintem hülyének néznének, de nekem tetszenek. Szerintetek felvehetek ilyet? Ha igen, melyik a jobb?


14/L


2011. szept. 3. 18:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
hülyének néznének, amúgy nekem is tetszenek:DD
2011. szept. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Első jobb, de biztos hogy egy drága darab és az sem mindegy hogyan öltözöl hozzá.

Másodikat semmiképp, max egy hétvégés, baráti faházas síelős turán lehet jópofa, de utcára, suliba ne.


Ruha dönti el milyen sapkját érdemes mellé felvenned, bármi lehet jópofa és bármit el is tudsz rontani a nem megfelelő párositással.

2011. szept. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A német cserediákomnak volt tavaly ilyene, mint ami az első képen van...:D


14/L

2011. szept. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha neked nagyon tetszik, akkor nyugodtan hordhatod. Főleg karácsonyra! Nagyon cukik ezek a sapik! :))
2014. szept. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!