Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha bármilyen ruhát és cipőt...

Ha bármilyen ruhát és cipőt megvehetnétek mik lennének azok?

Figyelt kérdés
2011. júl. 9. 12:37
 1/10 anonim ***** válasza:
45%
én szinte most is mindent megveszek,converse cuccok,supra cipők,ed-hardy cuccok,levis farmerek,full capok,dc cipők,
2011. júl. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mindent ami tetszik: leggings, szoknyák, ruhák, magassarkúk...mindent mindent. :)

Csak sajnos nincs pénzem, még ebben az évben semmit nem tudtam venni magamra, semmit! :( Remélem még a nyáron sikerül pár jó cuccot vennem.

2011. júl. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
vennék vagy 6 Christian Louboutint...:)
2011. júl. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

húú, most erre a kérdésre nagyon beindultam, főleg, hogy pont a napokban beszéltem erről anyuval, hogy miket szeretnék beszerezni mindenképpen még az idén :))

Előszöris egy új Converse (fekete vagy piros, nagy a dilemma... :D). Aztááán egy ugyancsak Converse, fekete, matt oldaltáska, egy új bőrdzseki, egy Vans Olds Kool cipő és egy bakancs :)

2011. júl. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Minden ami megtetszik. Elmegyek butikozni, és mindent elhozok, ami kell, és tetszik :D
2011. júl. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
hát..a mostani szerelések nem jönnek be. a saru sztem tök gázul néz ki..meg ezek az aladdinos, buggyos gatyák is, sk virággal....fúj...
2011. júl. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy Burberry ballonkabátot, platform telitalpú szandált, púderszínű zakót, bézs magassarkút, csipkés/horgolt rövidnadrágot/szoknyát. Magas sarkú fűzős bakancsot. És egy Levi's farmert :D
2011. júl. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, lefelejtettem ezt: bordó/piros bőrdzseki
2011. júl. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Deichmannból 4 balerinacipőt,2 szandált,amit kinéztem magamnak.Mayo-s ruhák,Newyorkerből,C&A-ból,H&M-ből,Amnesiából ruhákat vennék és táskákat.Fűző és hozzá szoknya(egybe is).Plusz boleró és blézerek(hétköznapi),és ami most divat csipkés vagy csini szoknyák ill.egyberuhák miniben vagy térd fölé érő hétköznapi ruha.Kicsit sok,de a nyáron megyek dolgozni és ha sikerül akkor megveszem amik tetszenek(mértékkel)mert ezekhez a márkákhoz alig jutok hozzá.
2011. júl. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
fishbon póló ,supra,converse cipő,(férfi)kék csőnadrág,
2011. júl. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!