Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » LÁNYOK! Ti hogyan tanultatok...

LÁNYOK! Ti hogyan tanultatok meg magassarkúban, normálisan járni? Tudom, hüyle kérdés. Hiába veszek fel akármilyen magassarkút, itthon teljesen normálisan járok benne, kimegyek az utcára akkor meg úgy mint egy baba aki épp járni tanul:D

Figyelt kérdés
Persze az olyan cipők, amelyiknek nincs annyira magas sarka nem okoz akadályt. Sokan mondták, hogy kezdjem először "alacsonyabb" sarkúval, majd egyre nagyobbal. Na, de nekem nincs annyi pénzem, hogy ennyi cipőt vegyek...:)
2011. júl. 10. 00:26
 1/7 anonim ***** válasza:
2011. júl. 10. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Niburta ***** válasza:
100%
Az általad vázolt megoldás teljesen jó, de tényleg drága. Szerintem otthon "gyakorlatozz" Járkálj a magassarkúdban először 10 percet, aztán mindig emeld tíz perccel. Viszont arra vigyázz, hogy nem tesz túl jót a lábnak.
2011. júl. 10. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
Nekem nem tom,tök könnyen ment :D sztem nehéz pedig eleinte féltem is tőle h csetlek-botlok :$ de semmi nem volt :D xD
2011. júl. 10. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
45%
nem nehéz* bocs :$
2011. júl. 10. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat:) egyszer csak megtanulok szépen járni egy csini cipőben:)
2011. júl. 10. 00:53
 6/7 Pythonissa válasza:
100%

Én sem tudok magassarkúban rendesen járni. Ami azt illeti a járásom sima talpú cipűben sem tökéletes, ezért nem is nagyon reménykedek, hogy valaha megtalulok. Inkább nem égetem magam ha egyszer nem megy.

Azt írtad, hogy otthon jól megy csak az utcán nem. Ennek az lehet az oka, hogy amikor az utcán vagy arra figyelsz, hogy szépen menjél benne, otthon pedig nem koncentrálsz annyira.Vedd lazán! A másik ok lehet az, hogy otthon sima a talaj, nem kell dimbet-dombot megmászni.

2011. júl. 10. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Velem is ez volt.Itthon nagyon jól jártam benne.Amikor viszont suliba felvettem(ünnepségre kellett azért is vettük) hát csoda hogy nem zúgtam le a lépcsőn:"D Utána néha-néha felvettem valahova ahol nem kell sokat lennem benne de mégis kell járkálnom és belejöttem.Mostmár bátran felveszem bárhová.
2011. júl. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!