Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mijen anyagokból tudnék én...

Mijen anyagokból tudnék én ijen sapit varrni? Mijen szabásminta kell hozzá?

Figyelt kérdés

[link]


(nem kötött anyagból szeretném)

köszi előre is. :DDD

u.:bocs a helyes írási hibárkértrt, ésd légyszi értelmes válaszokat.


2011. júl. 11. 12:44
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Termo anyagot javasolnék ha még kezdő vagy. Ebből készülnek sapkák, pulcsik, tíkarók és nem kell elvarrni mert nem foszlik.
2011. júl. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
32%

"bocs a helyes írási hibárkértrt"

NINCS BOCSÁNAT!!!! Hogyan várhatod, hogy ezek után bárki is komolyan veszi a kérdésed? De most őszintén ... nézz magadba!

2011. júl. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És te hogy gondolhatod, h ezek után báki is értelmesnek képes tekinteni a válaszodat???Most komolyan.szálj alább, mert nem az volt a kérdés, h megbocsátasz-e.Mit gondolsz.esedezni fogok azért h értelmes választ kapjak???az ijenek messziről keüljék a kérdésemet, mert baromira nem érdekel a sok szar amit összehordanak.Ja és kösz az 1. válaszolónak.Ki fogom próbálni azt az anyagot.:D
2011. júl. 13. 07:37
 4/6 anonim ***** válasza:
Csacsi kislány, de fölhúztad magad, de még a szájtépésed is olyan butácska ... Pedig csak rá akartalak döbbenteni, hogy ilyen helyesírással nem fogsz boldogulni az életben, kivéve, ha közmunkára mész. Na de ezt kizárólag a Te bajod, csak Te leszel ennyivel kevesebb, mert bárhol, az élet bármelyik területén, ha ilyen helyesírással brillírozol, 10-ből 9-en így fognak reagálni, mint én, hogy Te nem vagy százas, még biztos nem jártad ki az iskolát. No, de ez engem amúgy egy kicsit sem érdekel, mert én köszönöm, jól elvagyok. Most elköszönök, mert nem akarlak bántani. Csak azért azt tudnod kell, hogy így szánalmat váltasz ki az emberekből erősen. De hát, Te tudod! De hogy a kérdésedre építő jelleggel válaszoljak: "ijen" sapit bármilyen anyagból tudsz varrni, lényeg, hogy rugalmas legyen. Figyelj a szálirányra, hogy merre fog nyúlni. Szabásmintát pedig a BURDA honlapról nézegess. Szóval jó munkát hozzá, és csiszolj a helyesírásodon és legyél igényesebb magaddal. Csak magadat járatod le ilyen siralmas dumával. Na szia.
2011. júl. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

75%


A "Te"-t nagy betűvel írni meg modorosság és egyáltalán nem szabályos. Neveket írunk nagy betűvel, névmást nem. !. osztályos tananyag. De köszi.


Vannak emberek akiknek tényleg nem megy a helyesírás. Ezt úgy hívják diszlexia. De ttől még lehet valaki sikeres szakember olyan területen ahol az eszéért tartják. Ismerek diszlexiás orvost, kivállóan érti a dolgát, ismeri az ember minden porcikájának minden rezdülését, agyműtétet végez, de a levelet a titkárnő írja. Van ilyen.

2011. júl. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát tudod, másba nem tudsz belekötni, csak a nagy T betűmbe??? Bravó! Én úgy tanultam, hogy az udvariasság és a tisztelet jele (nekem már erre áll rá a kezem), és nem modorosság ... de, ha te úgy gondolod, hát úgy is jó, rád hagyom (neked akkor nem írom naggyal), ... bizony nem vagyunk egyformák. Ettől kerek a világ. És még az bőszít, hogy nekem osztod az észt a szabályokról meg a diszlexiáról és szárnyaid alá veszed ezt a ... majdmitmondtam. Amúgy nemcsak a helyesírási hibáira utaltam, a második válaszomban, hanem a kommentjének alpári stílusára is. Viszont az, hogy én ezt nem bírtam szó nélkül megállni, az téged (szigorúan kis t-vel!), ne ösztönözzön arra, hogy mentegetni kezd a kérdezőt. Teljesen egyértelműen az jön le a szövegéből, hogy nem egy atomkutató vagy nem egy "agysebész" (hogy téged idézzelek). Ez a kérdező egy egyszerű lélek, valószínűleg még gyerekecske, aki úgy gondolja, hogy belefér hogy ilyen bődült nagy helyesírási szarvashibákkal eléldegéljen. Az, hogy megmagyarázod a hibáját, az rossz pedagógia, mert innentől kezdve kőkeményen hinni fogja, hogy kicsit sem kell törekednie a pontosságra. És az is hótbiztos, hogy őt sem az "eszéért fogják tartani" bárhol is. Máskülönben korunk nagy találmánya a helyesírásellenőrző, amit itt a GYK.hu-n is beíráskor piros aláhúzás jelöl. Szóval nem kell tudnia a frankót, elég, ha bepötyögésnél figyel erre. A félreütéseket tolerálom, még az átlagos netes őrületeket is, és általában nem is szólok be, de hogy az "ijen, meg a "mijen" szavakat így lássam viszont, azt lásd be, hogy ez tőle az igénytelenség netovábbja.

Igen, vannak olyan emberek, akiknek valóban nem megy a helyesírás. Viszont. Az az ember lássa be a korlátait és ne írogasson a netre szégyenszemre. Most tulajdonképpen miért mentegeted? Azért mert szánalmas és gyenge? Ezért álltál a pártjára? (Ha már így szóba elegyedtünk ...) Egyébként, tudom én nagyon jól, hogy szélmalomharcot vívok itt a neten ezzel a helyesírási mizériámmal, de sajnos nem bírom magamban tartani. Na, minden jót!

2011. júl. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!