Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan tudnék egyszerű turibol...

Hogyan tudnék egyszerű turibol vett ruhákbol vagányakat csinálni?

Figyelt kérdés
adjatok valami tanácsot vagy weboldalt vagy ilyesmit. amugy olyasmire gondoltam hogy mondjuk egy szürke triko rajta fehét bolero szerü és egy fekete öv vagy ilyesmi nem tudom hogy ez mennyire jo ötlet:)
2011. júl. 12. 03:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát eleve vagány darabokat kell venni. Vagy hogy érted ezt a kérdést?
2011. júl. 12. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Úgy értetted , hogy szét is akarod vágni meg megvarrni vagy csak vagány ruhadarabokat venni a durishoz?
2011. júl. 12. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy pontosan hogy érted ezt a "vagánnyá tevést", de a youtube-on sok ilyen tutorial van, ahol bemutatják, hogy lehet átalakítani ruhákat

http://www.youtube.com/results?search_query=diy+clothes&aq=0..

2011. júl. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem tök jól mutat, ha pl egy fehér topra varrsz fekete csipkét, vagy valami alakzatot kivágsz más, harmonizáló színű anyagból, és rávarrod, pl csillagokat, vagy valami mintát, ami neked tetszik. Esetleg cipzárt varrni rá, nekem nagyon tetszik, elég extrém:)

Én egyszer 150 forintért vettem egy sima fekete egyberuhát, átalakíttattam mamámmal, aki varrónő, persze az én terveim alapján, és baromi jó lett! Mély, V-kivágást "kapott", aminkek a szélén pink szegény volt. Ugyanez a szín megjelent a derekamnál, masnis deréköv formájában. Hátul jó magasra lett sliccelve, és varrt hozzá egy szintén pink rózsát, amit rá lehet tűzni a ruhára.

2011. júl. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ugy gondoltam hogy átszabni, átalakitani egyszerü ruhákat valami nagyon jová, mint ahogy az utolsó is mondta:)
2011. júl. 12. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!