Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Pánt nélküli melltartó vékony...

Pánt nélküli melltartó vékony lányoknak?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A pánt nélküli melltartót hordhatnak vékony lányok is? mármint nekem nincsenek valami nagy melleim+ plusz vékony is vagyok, nem fog rólam teljesen lecsúszni akkor ha felveszem?:/ csőtoppokhoz nem szeretnék felvenni pántosat, a szilikon pántos meg szerintem nem valami szép...tudna valaki tanácsot adni? illetve hol lehet kapni pánt nálkülit kis méretben Debrecenben?

Előre is köszi a válaszokat! 20/L


2011. júl. 12. 13:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze, felvehetsz, csak arra figyelj, hogy megfelelő legyen a méret, és hogy tökéletesen legyen rögzítve :)
2011. júl. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hú, nekem is elég kis mellem van és vékonyka is vagyok, nem is nagyon hordok pánt nélkülit, mert lecsúszik. Esetleg nagyon ritkán, ha a felső vagy a ruha tényleg tapadós és feszül, akkor nem csúszkál annyira. De bő felső alá nekem tuti lecsúszna :/
2011. júl. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]


én is vékony vagyok és nagyon kicsik a melleim(van hogy az A-s kosár is nagy...) és ilyen fazonú melltartóm van, ezt lehet hordani úgy is hogy kiveszed a pántját, nem csúszik le mert az oldalában van szilikon. ja és ebből nekem B-s kosár van, és jó rám:D szerintem ilyesmit vegyél:)

2011. júl. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Csak akkor tudhatod meg ha kipróbálod, szerint melltartó függő, az enyémeken van pánt, de szerintem van amelyik pánt nélkül is megállna.


De a csőtoppok, hogyhogy jól állnak neked? Persze biztos van pár jó fazonú, de manapság annyi - nálam amúgy nagyobb mellű - lányt látok, akiknek tök leszorítja a mellét és nagyon deszkák lesznek benne...

Én kapásból fel se próbáltam őket, mert ami szorít annyira, hogy ne essen le, abban valószínűleg semmi mellem nem lenne.

2011. júl. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyobb mellet meg se tart. :P

Olyat keress, ami alul-felül szilikoncsíkkal van ellátva, az nem fog lecsúszni.

Bár a szivacsosakkal nekem mindig az az érzésem, hogy le akar esni, meg nyújtózkodni, mozogni nem nagyon lehet benne. Viszont ami nincs"tömve", vagyis csak vékonyabb anyag, az nagyon jó. Bár megvan a hátránya, hogy nem igazán lesz tőle nagyobb melled. :D

2011. júl. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen van


[link]


Women'secret my basics pántnélküli, van push up és sima is. Kicsit furán néz ki a dobozán, ennél azért jobban tartja és takarja a mellet, nekem nem csúszik le.

2011. júl. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Esetleg a Fórumban a Skinnyben nem tudnak segíteni? Vagy a Triumphnál nagyon segítőkészek az eladók, biztosan tudnak ajánlani neked megfelelőt :)

Egyébként én is ugyanilyen helyzetben vagyok, mint te, kettő pánt nélkülit is vettem már, és jónak is tűntek, de mikor tényleg felvettem, lecsúsztak :S bár a az említett két helyet még nem próbáltam.


19/L

2011. júl. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!