Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a velemenyetek ezekrol a...

Mi a velemenyetek ezekrol a ruhakrol?

Figyelt kérdés

Egy ehhez hasonlo ruhaban megyek eskuvore. Mar megvettem es nagyon tetszett magamon.

[link]


(es szeretnem majd meg egy-ket kiegeszitovel feldobni.)


Miutan megvasaroltam beszeltem egy-ket baratommal, ismerosommel. Mutattam nekik is a ruhat (csak kepen) es hat hummoges, meg majd csinos leszel benne stb. hozzaszolasok.

Belinkeltem nekik masfajta ruhak kepeit amikhes hasonlot probaltam

[link]


[link]


Es azutan egybol mindeki mondta, hogy huuu, de jol nez ki ez meg ez a ruha. Ebben biztos sikered lenne stb.

En pedig most elbizonytalanodtam. eddig nagyon tetszett az elso ruha, amit mar megvettem, jol is ereztem magam benne, megiscsak jobban illik egy eskuvohoz. De most, hogy a tobbiek igy velekedtek felek, hogy rosszul erzem majd magam benne. Ti mit tennetek?


2011. júl. 12. 22:53
 1/8 anonim válasza:
100%

Az első ruha tökéletes!

A többi se rossz, de inkább party ruhák! :)

ne foglalkozz mások véleményével, szerintem gyönyörűen fogsz kinézni az első ruhában! :)

2011. júl. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Az első ruha esküvőre tökéletes (bár ilyen melegben rád fog rohadni), a második amolyan középút, a harmadik meg egyértelműen inkább bulizni való.

Ha egyszer jól érzed magad egy ruhában, és jól is áll, csak akkor érezheted magad rosszul benne, ha rosszul akarod érezni magad.

2011. júl. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a biztatast. (Amugy majd csak oktoberben lesz a lagzi :))

Igazabol az bant, hogy miert mindig errol szol minden, hogy: "jobban kell kinezzek masnal, meg nekem kell a legmenobb, legmereszebb, legkivagottabb, legdragabb, legegyedibb ruhamnak lennie". Szivem szerint mar el se mennek. Ez nem szepsegverseny, ahol pontozni kell az embereket. Es csak azert huzzak miniruhat, h csorogjon a pasik nyala. Az mar mas kerdes, h minden egyes tanclepes utan huzogathatom a ruhat, mert kilatszik a bugyim.:)

2011. júl. 12. 23:20
 4/8 anonim válasza:

Első válaszoló vagyok! :)

Egy lagzin legyen a menyasszony a legszebb! :)

2011. júl. 13. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az első sokkal jobban néz ki
2011. júl. 13. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is az első ruha szebb. Nem tudom kiktől kérdezted meg, de nincs ízlésük. Ja és a kiegészítőkkel csak óvatosan, mert tényleg a menyasszony legyen a legszebb. :)
2011. júl. 13. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat! Es en is egyetertek. Ez a menyasszonyrol szol. es o is lesz a legszebb! :)
2011. júl. 13. 18:35
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem a második tetszik nagyon:)
2011. júl. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!