Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szoknya hosszabbítás? Hogyan...

Szoknya hosszabbítás? Hogyan lenne a legjobb?

Figyelt kérdés

[link]

Van egy ugyanilyen miniszoknyám, csak pink pókháló mintás csipkével és full fekete a felső része.

Nagyon szeretem, de munkába, meg ilyen helyekre túl rövid, szeretnék vagy +10 centit hozzáadni az aljához, de milyen anyag, milyen színben lenne a legjobb szerintetek?


2011. júl. 13. 16:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Már bocs, de ilyet munkába.... max ha saját tetoválószalonod van vagy nem tudom.... Nem hosszal, hanem az egész fazonja ami nem munkába való, bár nem tudom, hogy hol dolgozol, de ha ilyen irodai dolgozó vagy szerintem inkább hanyagold. Ha meg szabadidődben akarod felvenni, akkor meg szerintem ha te jól érzed magad benne akkor hagyd úgy ahogy van. Egy újabb réteg csipkével lehetne mégegy réteg alsószoknyaként hosszíbítni.
2011. júl. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

esküszöm először azt hittem a kép láttán h tizenéves vagy,erre kiderül h munkába akarod hordani:D

inkább ne...

2011. júl. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!