Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen divatstílusok vannak,...

Milyen divatstílusok vannak, és ezek közül mi az ami neked leginkább bejön?

Figyelt kérdés
Rocker, emo, diszkós, ezek közismertek... de milyenek vannak még?
2011. júl. 14. 19:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

SZOLID emo nekem tetszik :)

mármint akiknek nem szivárványszínű a hajuk és akkor,hogy nem fér be egy kapun,akinek nincs többezer piercingje és tetkója :P

2011. júl. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A rocker nem divatból az... A többi viszont igen.
2011. júl. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Bocsánat, ezzel nem akartam megsérteni egyetlen rockert sem. Sokan felvilágosítottak már, hogy az egy életérzés.
2011. júl. 14. 20:11
 4/11 anonim ***** válasza:

Van még a visual kei is, ami nekem nagyon tetszik. Színes haj, fura ruhák, sokan az emoval keverik, de egész más a kettő.

A goth is tetszik.

2011. júl. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

goth, de az se divatstílus, bár nekem akár az is bejön ha vki olyan cuccokat hord ami erre hajaz (fűző, fekete cuccok...)

rajtuk kívül még az elegáns öltözködésű csajokat bírom... hogy ez mit takar pontosan nem tudom leírni, kihívóbb ruhák de mégse a ribanc style, az a baj h ilyen cuccokat fiatalok nem hordanak, kár...

2011. júl. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
aelőző vagyok, a "kihívó" nem túl jó szó, javítom: nőies.
2011. júl. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

bohém: [link]


vintage: [link]


pin up: [link]


klasszikus: [link]


grunge: [link]


rokokó: [link]


ez csak pár de tényleg nagyon nagyon sok sőt rengeteg van..

2011. júl. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A rock és a lentebb említett goth NEM divatstílusok!

Elsősorban zenei stílusok, amikhez bizonyos életvitel és életfilozófia kapcsolódik. Mielőtt még elkezdenék emlegetni, a punk is.

Az, hogy ezekhez az irányzatokhoz, szubkultúrákhoz tartozik egy a nagy többség által előnyben részesített öltözködési norma is, NEM teszi divattá az adott öltözködési irányzatot. A különbség az, hogy egy a teszem azt new yorkerből fekete és szegecses cuccokba öltözött gyereket, akinek közben fogalma nincs arról, hogy mondjuk mi az a pink floyd nem nevezünk rockernek - az ilyenek a pózerek. Ugyanez áll a többire is. Ezek az irányzatok magukban, a mögöttes tartalom nélkül nem érnek semmit, önállóan a ruhát nem lehet gothnak, rockernek, punknak titulálni, ugyanis marha messziről látszik, hogy azt a bizonyos szerelést viselő illető a szubkultúra tagja-e vagy sem.

Pl.: Amy Lee sem goth, és Avril sem punk, csak iszonyat nagy pózerek, messziről süt is róluk.

2011. júl. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

elsővel egyet értek ^^

nekem a hajuk teccik :P

2011. júl. 15. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Millió egy van, amihez legalább ennyi vita is kapcsolódik (ez meg az NEEEEM divatstílus, hanem ÉLETÉRZÉS, blablabla), úgyhogy ehhez nem szólok hozzá, mert a) számottevő ismeretem nincs ezekről, b) baromira nem is érdekel.

Ami engem leginkább jellemez, az a bohém keverve némi nőies eleganciával és kislányos bájjal. Tudom, mi áll jól, nem azt viselem, ami divatos, de egy cseppet sem zárkózom el a trendi dolgoktól, ihletet merítek egy-egy irányzatból, de nem azonosulok vele. Aki szándékosan beskatulyázza magát, az szerintem régen rossz.

2011. júl. 15. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!