Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek milyen fürdőruha...

Szerintetek milyen fürdőruha állna jól nekem?

Figyelt kérdés

Középhosszú barna hajam, barna szemem, és fehérebb bőröm van, kicsi mell :( (ez a legnagyobb problémám), hasam kicsit nagyobb de nem nagyon és oldalt van egy kicsi felesleg, combom sem a legvékonyabb.

Legfőképp azon van a hangsúly hogy salynos kicsi mellem van és nem tudom milyen fürdőruhában látszódna egy kicsit nagyobbnak. Létszi linkelnétek nekem 2 részes fürdőruhákat ami jól állna ?? Rendes válaszolóknak előre is köszönöm. 16/L


2011. júl. 15. 16:06
 1/3 :) :) :) ***** válasza:
Vegyél push-uppos bikinit(sztem van) vagy legalábbis szivacsosat és semmiképp ne ilyen topposat aminek nincs nyakbakötője mert az csak kicsinyitené.Linket nem tudok :S
2011. júl. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
mintha magamat hallanám csak kék szem..:D nekem push uppos bikinim van...de az sem a legjobb még én sem taáltam meg a megfelel bikinit erre a problémára..:/
2011. júl. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kicsi mellre tökéletes a mostani divat,a pánt nélküli,vagy a ráncolt középen megkötős bikini felső.

[link]

Nekem most ilyen van,és szerintem nagyon jó,nekem is kicsi a mellem. A virág minták még inkább erősítenek,vehetsz nagyobb mintásat akár. Fekete fürdőruha szerintem tökéletes lenne számodra.Most a tescoban nagyon sok ilyen fazonú fürdőrucit lehet találni feketében,középen nyakba kötős.:)

2011. júl. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!