Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vegyek fel buliba? Ezt...

Mit vegyek fel buliba? Ezt ciki felvenni? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, és nagyon nincsenek olyan szexis ruháim, de mégis jól szeretnék kinézni.. most vásárolni nem tudok elmenni már, de lenne pár kérdésem.

A farmer rövidgagya, egy lila pántos felsővel?

Ja, és sportcipő ciki? vagyis nem futó, hanem olyan hétköznapi, amit suliba is felveszek. vagy inkább balerina?

és táska.. sajnos csak ilyen vastagpántos táskám van, ami fekete, az ami kisebb... az ciki?


2011. júl. 15. 18:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem,pont jó
2011. júl. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

farmer rövidgagya, egy lila pántos felsővel+balerina cipő+táska


így tök jó ez a mai divat:D

2011. júl. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
megerősítem amit az utolsó írt
2011. júl. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az utolsónak és az utolsó előttinek igaza van!!!! Az úgy jó:)
2011. júl. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia.

Szerintem a tornacipő nem jó.

Mármint egy buliban ott lesz több tucat dögös ruhás, magassarkús lány, és TE fogod magad rosszul érezni, hogy rajta tornacipő van és sportosabb holmi.


Farmer rövidnaci még jó, de ne sima toppal vedd fel, hanem valami mintás pánt nélküli felsővel pl és egy csinos cipővel. A sportos cipőnél egy balerina is jobb.

És vagy boritéktáska vagy retikül, de ne vigyél sportos táskát.


Top:


[link]


[link]


[link]


[link]


táska:


[link]


[link]


Cipők:


[link]


[link]

2011. júl. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
farmersort, vmi csinibb felső, ballerina vagy egyéb csinibb cipő, az jó. a táska ha kicsi és nem sportos akk mehet, ha nincs olyan akk inkább ne vigyél táskát, pénz, telefon befér a zsebedbe is.
2011. júl. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!