Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiunak biciklisnadrág pólóval...

Fiunak biciklisnadrág pólóval jó utcai viseletnek?

Figyelt kérdés
2011. júl. 16. 14:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Hát nem.
2011. júl. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
9%
Nem!
2011. júl. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
9%
Jujj. Nagyon nem.
2011. júl. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Hehe, asszem megmosolyogtatna. XD
2011. júl. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
körberöhögnélek:DD
2011. júl. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%

Furcsállom ezt a sok nemet.

Ha biciklis nadrágban biciklizel, az tök normális, erre van kitalálva.

Ha meg leszállsz a bringáról, mert éppen bemész egy boltba vagy akárhova, akkor mi van? Ez ugyanolyan normális, hiszen nem fog senki átöltözni ilyenkor.

Azt meg ki mondja meg, hogy te bringával jöttél, és azért vagy bicajos gatyában, vagy csak simán ezt vetted fel gyalogos közlekedéshez. Vagy netalán futáshoz, hiszen futáshoz is nagyon hasonló gatyákat szoktak felvenni. A futónadrág, és a biciklis nadrág szinte csak a fenékpárnázásban különbözik.


Szóval szerintem semmi furcsa nincs abban, ha valaki biciklis nadrágot vesz utcára. Amire viszont figyelj, hogy a póló ne bő fazon legyen. Ha már feszülős gatya van rajtad, akkor a póló is legyen egy szűkebb fazon, nem feltétlen feszülős, de mindenképpen szűkebb.

2011. júl. 18. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

És mikor ülsz a villamoson a feszülős biciklis-nadrágodban akkor mivel magyarázod hogy hol a biciklid?


Persze, ha kedveled ezt a viseletet és egy ratyi bárba tartasz akkor hajrá, de ilyen alapon vehetnél fel szoknyát is.

2011. júl. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 ívy1 ***** válasza:
nem lenne vele gond mivel unisex ruha,csak hát nem elfogadott hétköznapi viselet fiúknak.
2011. júl. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
7%

07:55-ös

Furcsa a sok nemleges válasz? Nem vagy eszednél!

2011. júl. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Hát ezek a válaszok nagyon furcsák, 7:55 kivételével. Miért ne vehetne fel bárki bármit utcára? Pláne egy sportöltözettel mi a fene baj van. Én még a bő szabású pólót sem értem, hogy miért tilos.

Ennyi erővel mindenkinek szavazást kéne tartania, hogy milyen ruhát vehet fel utcára. Szerintem nagyon egyszerű: bármit, amiben jól érzi magát, és tetszik neki. Mással senki ne foglalkozzon.

2015. aug. 4. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!