Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire megbízható a pánt...

Mennyire megbízható a pánt nélküli melltartó? Úgy értem, hogy nem csúszik le, és megtartja rendesen a mellet?

Figyelt kérdés
Nyári ruhák alá szeretnék egy ilyet beszerezni,ugyanis a szilikonpánt nem túl esztétikus... Milyen márkát javasoltok,ami nem kerül egy vagyonba? Köszi a válaszokat!
2011. júl. 17. 11:19
 1/3 anonim válasza:
0%
ne néz hülyének fiu vok az úgy van h ahol e mellednél van a felső része ott egy gumi van ami hozzá igazodik a testedhez és ezért nem fog leesni kivéve ha nem huzzák le rólad mert akk gáz van xDD
2011. júl. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Van amelyik megbízható, van amelyik a szilikon ellenére lecsúszik. Ugyanis a pánt nélküli melltartóban belülről szilikon van, ami hozzátapad a bőrödhoz, így még biztosabban tart. Én azt javaslom, hogy push-uposat vagy legalábis belül végig szivacsos, merevebb darabot vegyél, mert azok sokkal biztosabban fennmaradnak, mint puha társaik (nekem van olyan, amiben nincs szilikon és mégis biztosan tart). Meg olyanokkal is lehet játszani, hogy kicsit szorosabbat veszel, de persze nem nagyon, csak a simánál szorosabban álljon rajtad.

Amikor a boltban felpróbálod, akkor néhányszor emeld fel a karod és teljesen nyújtsd ki felfelé, mintha tornagyakorlatokat végeznél. Viccesen hangzik, de így rögtön kiderül, hogy lejön-e vagy mennyire érzed biztonságosnak. Ha ezt a próbát kiállja, akkor nyugodtan megveheted.

Amúgy én a tezenis-t és az aluljáróban található vagy a kínai boltokat ajánlom. Ez ugye így hülyén hangzik, mert amúgy az anyagi helyzetem nem indokolja, hogy ilyen helyeken vásároljak, de pl van triumph-om is, amit fel se tudok venni olyan kényelmetlen, meg a pánt nélkülieknek valami hülye csúcsos formát adtak. Még ha az iyen felső-közép kategória belefér, akkor a women's secretben hátul az alapmelltartóknál lévő pántnélküli is bevállhat.

És mindenképpen testszínűt vegyél, mert azt bármihez fel tudod venni, akár alkalmi ruhához is. Ilyen darabból elég 1 vagy 2 jól eltalált és évekig tudod hordani...

2011. júl. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 OneLike válasza:
nekem pl nagyon megbízható és sokan mondták már nekem, hogyha pánt nélküli felsőhöz veszem fel, gyönyörű :)
2011. júl. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!