Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen kiegészítőkkel dobhatná...

Milyen kiegészítőkkel dobhatnám fel a ruháimat?

Figyelt kérdés
Gondoltam kendőkre, sapikra, de én valami különlegesebbet szeretnék. Igaz ezek is jók, csak kéne valami ötlet hogy ne olyan mindennapian hordjam őket.
2011. júl. 17. 17:52
 1/8 anonim válasza:
71%

Attól függ milyen ruháról van szó. És persze függ a testalkatodtól is. Remek kiegészítő mostanában egy csinos öv, gumírozott derékszíjjal. Azt hordhatod a csípődön, derekadon és mell alatt (ez utóbbi a teltebb alkatot karcsúsítja, és a mellett kiemeli; a derékon leginkább az egyenes csípőjűeknek ajánlott, így egy kis darázsderekat nyernek vele, leginkább ajánlott a fekete öv egy csinos csattal).Elegáns dísz a brosstű és annak változatai. Igen jó áron lehet különböző díszes brossokat találni az elegáns egyszerűségtől a színes-köves változatig a növényt ábrázolótól az állatiig. Ha viszont nem ilyet szeretnél, manapság nagy divat a bross és hajgumi együttese, leggyakrabban valamilyen virág formát öltenek(napraforgó). Ezek is különböző méretűek, ajánlott olyat választani, ami méretben nem túl nagy, de elég feltűnő és természetesen passzoljon a ruhához is. Hordhatsz több eltérő felsőrészt együtt is. Gyakran látok olyan lányokat, akik egy trikó fölött egy mélyen kivágott lezser felsőt hordanak. Bár most nincs elég hideg egy pulcsihoz, de azt is láttam, hogy a melegebb felsőrészt sréhan az egyik váll fölött és a másik hónalj alatt áthúzva kötik össze mellkasnál. A nadrágot illetően leginkább a farmer az, ami igazán sokszínű. Hordhatod térdig felhajtva, vagy csak lábszárközépig, ha nem sajnálod el is szaggathatod kicsit, varrhatsz rá neked tetsző motívumokat stb.

De ha írsz milyen ruháról van szó és milyen stílusra gondolsz, talán többre megyünk. ;)

2011. júl. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%

Két könyvem van arról, hogy lehet megkötni egy kendőt, és senkin se láttam még hasonlót sem. o.O

Szóval nem értem a kérdést.


Mondjuk a nagy virág brossot ne a mellrészre tedd, hanem a ruha derekára, az elég egyedi.

A nadrágot öv helyett kösd meg kendővel.

2011. júl. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát ilyen vagány, de azért nem olyan feltűnő ruhára gondoltam. Akármilyen ruha ösze állításhoz akár csak egy rövid naci és egy top, vagy csőnaci és póló tehát mindenféle. Köszi az eddigi tanácsokat:)
2011. júl. 17. 18:25
 4/8 A kérdező kommentje:
jah, és vékony vagyok.:)
2011. júl. 17. 18:26
 5/8 anonim ***** válasza:

[link]


ötletekért

2011. júl. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi :D
2011. júl. 19. 17:47
 7/8 anonim ***** válasza:
54%

Én pár napja olyat csináltam, hogy egy sötétlila, egyszerű sapkára varrtam egy masnit oldalra, kb így:

[link]

(nem így néz ki amit csináltam, csak így kb a szemem fölé varrtam a masnit :P)

Készíthetsz pl egyedi ékszereket gyöngyfűzéssel. Vagy tegyél a hajadba egy virágot, persze ne hatalmasat, csak közepes méretűt, és ezzel is feldobhatod a frizurádat, csak ezt már sokan "csinálják", úgyhogy nem túl egyedi. Találtam egy videót, amiben vannak sálmegkötési módok. Nézd meg ;)

[link]

Remélem tudtam valamit segíteni :)

15/L

2011. aug. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Aztaaaaaa, nagyon jók azok a sál megkötési tippek:) Köszi:):)
2011. aug. 10. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!