Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan dobhatnám fel egy...

Hogyan dobhatnám fel egy kicsit az öltözködésemet?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy kicsit "újítani' de nem tudom hogy kezdjek hozzá. Ötletek? (kedvelem a színes, csajos stílust, de nem áll távol tőlem a fekete sem.)

Nincsen túl sok pénzem, hogy rengetek új holmit vegyek.

Köszönöm a normális válaszokat L/16


2011. aug. 12. 11:06
 1/4 anonim ***** válasza:
37%
készíts magadnak kiegészítőket, vásárolj olyan boltokban, ahol csak 1-1 van minden ruhadarabból, hordj kalapot, satöbbi :)
2011. aug. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Turis ruhák nem jönnek veled szembe és nagyonjó cuccokat lehet találni, hozzáteszem hibátlan minőséggel :)

egyébként pedig kiegészítőkkel: kitűzők, különleges ékszerek (akár saját készítésű), egyedi övek, cipők, kalap, táskák

2011. aug. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
56%

A pénzhiány szerintem nem akadály, ha van kellő kreativitásod. Nem is baj, ha nem plázafelvásárló vagy, tekintve, hogy amit ott veszel, azokat olyan egyéneken láthatod vissza, akiktől herótod van :)

Turkálóban tényleg sok darab van, én még az aluljáró kínálatokat is kedvelem, főleg a déli pályaudvarnál vannak igencsak szép ruhadarabok és a minőségük is kifogástalan.

Ami szerintem abszolút hordható, az egy fekete leggings (ebből akár bőrhatásút is beszerezhetsz -cirka 2500 Ft- ha kicsit merészebb kollekcióra vágysz), valamit az ezekhez passzoló tunikák, és ha már egy fehér vagy egy krém színű tunikával veszed fel egy keletiesebb stílusú fülbevalóval igazán kecsesen mutat. Leggingshez pedig nyáron tökéletesen passzol a saru, ami most úgyis divatos, ősszel pedig a magas- illetve törpesarkú bokacsizmák. Ha bírod a magassarkút és szép hosszú lábaid vannak, akkor azt is nyugodtan felvehetsz hozzá, persze nem macskaköves utakra :)Nekem személy szerint a vállról lelógott felsők is bejönnek, de tényleg az a legjobb, ha bemész egy turiba, és átatod magad az elképzeléseidnek. Megveszel pár darabot, aztán otthon már kombinálhatod őket akármivel, esetleg át is szabhatod kedved szerint. Remélem segítettem :)

2011. aug. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyszerűen megteheted, ha felveszel néhány ékszert, nyaklánc, karkötő, fülbevaló, vagy olyan kiegészítők, mint sapka, ráf, sál, a egy színes sál nagyon jól feldob egy összeállítást. Vagy, ha a topot, rövidujjút, vagy mellényt veszel a pólódra, az is jól néz ki.
2011. aug. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!