Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mik a nőies öltözködésnek az...

Mik a nőies öltözködésnek az alapvető ruhadarabjai/kiegészítői?

Figyelt kérdés
Szeptemberben megyek középiskolába és szeretnék nőiesen öltözni. Most csőnaci, tornacípő meg trikó amit a leggyakrabban viselek ezeket szeretném lecserélni nőiesebb a holmikra.
2011. júl. 18. 14:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha eddig lazább cuccokat hordtál, először nem kell túlzásokba esni. Hordhatsz pl. ilyen cuccokat. Szerintem annyira nem fontos a magassarkú, de a kiegészítők igen, mindig legyen rajtad valami, egy nyaklánc hozzá illő gyűrűvel vagy egy sál. (csak ne ess túlzásba ;))

[link]


[link]

2011. júl. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Csőnaci marad, hozzá saru, de egyébként a tornacsukával is simán maradhatsz nőies. A lényeg nem azon van, hogy minél csili-vilisebb, flitteresebb holmijaid legyenek, hanem, hogy te, nőiesen érzed e magadat a bőrödben. Ha csak a ruhák tesznek nőiessé, akkor baj van! Ha mindenképpen szeretnél "nőies holmikat", keresd az ízlésesen csipkés, szép alakot kihangsúlyozó darabokat! Remélem tudtam segíteni valamicskét! :)

(Ne akarj mások elvárásainak megfelelni, olyanoknak meg főleg ne, amik nem is léteznek! Nem biztos, hogy az új sulidban pl. díjazni fogják, hogy 14 évesen 20 éveshez illően akarsz öltözködni, viselkedni!)

2011. júl. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

szerintem is jó ötlet ez a csőnacis sarus téma,hozzá felvehetnél egy laza inget,elkészíthetsz hozzá egy laza kontyot,és feldobhatod egy csini lógós fülbevalóval,pl. ilyennel:) : [link]

de itt is találsz divatos és nőies kiegészítőket: [link]

2011. júl. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%

a világos illetve pasztell színek nőies, kifinomult, sőt bájos külsőt kölcsönöznek egy lánylak: bézs, fehér, mályva, halvány rózsaszín, barackszín, világosbarna - ezektől romantikus meleg kisugárzásod lesz

jöhetmég: pasztell lila, sárga, kék

próbálj meg nem sok feketét viselni egyszerre

mintából jöhetnek a virágok, masnik, csipke, kevés fodor, most a tengerész motívumok és a fecskék is divatbe jöttek

kiegészítőkből: ami neked tetszik, de aranyat ezüsttel ne hordj együtt és elég egy domináns darab pl egy hangsúlyos nyaklánc mellé ne vegyél fel óriási fülbevalót pluszba

jöhetnek a kendők, kissapkák, hajpántok, csattok, övek, brossok és őszre egy csinos esernyő :)

találj ki magadnak többféle frizurát és néha újíts be a hétköznapokon is, hosszú haj előny. csinálhatsz kontyokat, fonatokat, hullámokat, feltűzheted valami különleges csattal, de ne hordd mindig összefogva a hajad!

és bár a nadrág is lehet nagyon nőies a változatosság sosem árt néha viselj szoknyát, különösen még a melegebb őszi napokon

Remélem segítettem!

2011. júl. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek sokat segítettetek :)
2011. júl. 18. 16:21
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]


én ezeket szeretem és szerintem nőiesek :)

16/L

2011. júl. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
16:07! minden elismerésem!
2011. júl. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!