Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Női (nem tini) ruhatárnak mik...

Női (nem tini) ruhatárnak mik az alap ruhadarabjai amiket mindig lehet hordani és aktuális darabokkal divatossá tenni?

Figyelt kérdés
2011. jan. 31. 22:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Egy fekete farmer, és egy sötétkék farmer, inkább egyenes szárú,vagy enyhén trapéz, azok nagyon jól kihasználhatóak. Egyszerű színes garbók, vagy hosszú ujjú felsők, amiket lehet boleróval, ujjatlan tunikával, mellénnyel hordani. kardigánok,(hosszabbak, rövidebbek) semleges színekben. Szép fekete szövetkabát (majd jövőre veszek is egyet), egy szép fekete csizma, és ezeket fellehet dobni színes sálakkal, kesztyűkkel, kalapokkal, sapkákkal, ja és persze táskákkal. ezek a téli kollekció darabjai.

Általában nem árt egy szoknya, vagy nadrágkosztűn,egy fekete ruha, ceruza vagy harang szabású szoknya, (lehet ez is sötét farmer), fekete körömcipő, egy egyszerűbb utcai magassarkú, meg ilyen mászkálós sportcipő, nyárra nőies és sportos szandál, illetve lábujj közötti papucs.

Nyárra világos farmert hordok, szintén világos felsőkkel, tehát ebből is kell pár, de ez csak az én viseletem és alapdarabjaim, a teljesség igénye nélkül:-)

2011. jan. 31. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Az első válaszoló szerintem jó dolgokat írt, annyit ennék hozzá, hogy jól ki lehet használni még az egyszínű ujjatlanokat, topokat, nyáron hordhatod klassz kiegészítőkkel, télen vastag kötött kardigánnal. Jól jöhet egy elegáns fehér blúz, és egy fekete egyberuha is.
2011. febr. 1. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!