Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a felsőről? Mivel hordanátok? Link alul!

Figyelt kérdés

Ez a felső amit vettem:

[link]


Nekem nagyon tetszik,viszont én vennék alá valamilyen felsőt.De milyet?Szerintetek?Esetleg ezek a felsők valamelyike jó lenne hozzá?

[link] (csillagos fekete póló.)

[link] (kete-fehér csíkos póló.)

[link] (narancssárga mintás felső.)


Köszönöm a válaszokat,azt is írjátok meg lécci,hogy milyen cipővel,gatyával hordanátok és a korotokat-nemeteket is.


2009. ápr. 2. 16:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hello! Csini,semmi extra,bár nem az én stílusom. Ha mindenképp alá akarsz venni valamit, egyszínű legyen...

Gatyó: Csőnadrág nem, inkább bővebb szárú farmer passzol hozzá. Cipő: Sportosabb fazon

15/L

2009. ápr. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Fúhh hát én biztos nem vennék alá semmit.Borzasztóan nézne ki így hogy még alá vennéd valamelyik belinkelt fölsődet.Szerintem ne csináld,hacsak nem akarod hogy mindenki cirkuszi majomnak nézzen.Viszont egymagában(na azért egy melltartó alá kell)nagyon jól mutat.Én egy királykék színű,farmer anyagú csőnadrággal tudnám jól elképzelni hasonló zöld színű balerinacipővel.

19/L

2009. ápr. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%

Hát ha nekem lenne ilyen felsőm és mondjuk tegyük fel nyár lenne,akkor egy narancssága leggingel,hozzá egy zöld pipellő,pontosabban papucs(tudod fa talpú magassarkú) egy zöld kendőt kötnék a hajamba,nem úgy hogy az egész fejemreXD,hanem barna haj,oldalfrufru,kicsit feltupírozom a hátsórészénél,mmint jajj mint Paris Hilton szokta,és oda vékonyra hajtogatva mint egy hajpánt a kendőt.Hozzá egy narancs formájú táska,vagy egy zöldike és kész.

De ha ezek közül az alső felsők közül kell választani,ha nagyon muszáj akkor tényleg csak a narancssárga.Alapszabály,h mintára mintát ne,tehát a fekete-fehér kizárva és a másik is,am sem passzolnak a zöldhöz

2009. ápr. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

szia!

szerintem sem kell alá egyik felső sem, én biztos hogy csak 'simán" felvenném, és én is a csőgatyát v. egyenesszárút javaslom. a cipő pedig magassarkú, vagy legalábbis olyan, aminek van egy kis sarka :D

17/l

2009. ápr. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
16.27es vok,lemaradt a 20/L XD
2009. ápr. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

nekem nagyon tetszik(hol vetted mennyi volt??:P) de komolyna ez pont illik a stílusomhoztehát tudok ötleteket adni hozzá:

szerintem csőgatya ha jóláll és van akkor az a legjobb hozzá, szerintem fekete cipő (balerina vagy akár deszkás is jó) de szerintem csőnadrág a legjobb fekete sötétkék és NE VEGYÉL ALÁ SEMMILYEN MÁSIK PÓLÓT. szerintem nem mély a kivágása ha mégis picit feljebb kell varni a pántot de ez így jó magába.

2009. ápr. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válemyéneket!

Egyébént az auchan-ba láttam meg,és beleszerettem.

Igazából azért gondoltam alá valami felssőt,mert ekcémás vagyok és a nyakam ki szokott pirosodni,a pici varasz szerű foltok nem zavarnak,mert alig lehet látni,de ha kipirosodik az nem túl szép,ebbe meg pont látszódna.Egyébként meg jól áll nekem...:DDD

A csőnaci szuper,csak az a baj,hogy akárhányat próbáltam már vagy nem jött rám,vagy a fenekemnél hülyén állt:S

Köszi mégegyszer!

2009. ápr. 2. 18:24
 8/8 anonim válasza:

Szia! Ha csak a nyakad miatt vennél alá másik felsőt, akkor köss oda egy kendőt, vagy valami ilyesmit :) az is eltakarja

S.

2009. ápr. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!