Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek a "Pure Trash"...

Teakwonchuck kérdése:

Szerintetek a "Pure Trash" vagy a "STEEL" márkájú acélbetétes bakancs jobb?

Figyelt kérdés
Képeket a google képkeresőjében találtok vagy ezen az oldalon: armyuzlet.hu
2011. júl. 19. 16:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Bakancsot CSAKIS minőség alapján szabad venni. A Steel pl. borzalmas, kukába való. Nekem az volt az első bakancsom és soha többé.

Ezt a Pure Trasht nem ismerem, de nekem Rangers van és abszolút meg vagyok vele elégedve. Formailag is szép és sokkal strapabíróbb is.

2011. júl. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Első vagyok, nekem ilyenem van és jó.

2011. júl. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

mindkettő szép

a húgomnak Steel van és nagyon szereti,nem bánta meg, hogy megvette és még mindig nagyon jó állapotban van

nekem ciánkáli van

2011. júl. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond a Steelel, mindig is olyanom volt, sose volt semmi baja egyiknek sem. Nagyon is meg vagyok vele elégedve. A másikat nem ismerem szóval nem mondok véleményt.
2011. júl. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Steel-em volt anno, és még két év után is tök jó állapotban volt, nem értem, mit csinálnak vele azok, akik pár hónap alatt szétszedik... A másikat nem ismerem.
2011. júl. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat, és ne haragudjatok, de annak nem sok értelme van, hogy mindannyian beírjátok a másikat nem ismerem. Ha érdekelne benneteket meglehet nézni képeken pl google-ban is. Pure Trash Bár ennek talán nem olyan jó a formája szerintem , de nem döntöttem még.
2011. júl. 19. 22:06
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

17:35-ös vagyok. Szerintem nem azért nem írt senki a másikról véleményt, mert lusták kikeresni gugliban, hogy néz ki, hanem mert arra gondoltak (mint én is), hogy esetleg arra is kíváncsi vagy, hogy mennyire kényelmes, milyen tartós, nemcsak a kinézetére...


De a kedvedért rákerestem, akkor is Steel.

2011. júl. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Jó, nem rossz indulatból mondtam, bocs.
2011. júl. 20. 10:25
 9/11 anonim ***** válasza:

Első vagyok, mint mondottam bakancsot minőség alapján kell választani. Ezt a Pure Trasht hiába nézegetjük ezerszer is, ha egyszer nem tudjuk, milyen benne járni és meddig tart ki.


Amúgy nekem nem jött be a Steel, mint írtam, igaz, én minden nap abban koptattam a flasztert, télen-nyáron. Így tartott ki egy évig.

2011. júl. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Nekem Pure Trash bakancsom van, és napi használatban hordom már lassan egy éve hű társam, eddig nem volt semmi komolyabb bajom, csak annyi, hogy kiszoktam belőle potyogni a csavarok, ezenkívül semmi. DE minden bakancs jó bakancs, ha vigyázz rá az ember, egyik barátomnak Steelje van neki semmi baja nem volt eddig, egyszer boxolta ki azóta semmi baja. A Steel jóval olcsóbb, mint a többi márka és nagyobb a válaszék is, rengeteg színben lehet kapni.
2013. szept. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!