Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan tudok innen rendelni?

Hogyan tudok innen rendelni?

Figyelt kérdés

[link]

elakadtam kiválasztottam a terméket is méretet stb..

de ez egy külföldi oldal,nem olyan mint az otto például.

viszonylag olcsók a termékek,szállítással együtt 22 euró lenne,de nekem nincs bankszámlám.másképpen meg nem tudom hogy lehetséges e rendelni,angol is az oldal :S vannak itthon is hasonló márkájú pólók de én kinéztem ezen az oldalon egyet,és mindenképpen olyat szeretnék nagyon tetszik.


2011. júl. 20. 10:56
 1/6 A kérdező kommentje:

lécci segítsetek :D betudtam magyarul is állítani az oldalt.

és már a fizetésnél tartok,lehet fizetni paypal számlán az van nekem csak egy fillér nincs rajta :S

illetve egy ilyen lehetőség:

Pay by Credit/Debit Card, Bank transfer or MoneyBookers e-Wallet ezek nem tudom mik. azt írják,hogy A megrendelése nem lesz teljesítve a fizetés lerendezéséig. de nekem nincs bankszámlám,nem tudnám hogy lehetne megrendelni.

2011. júl. 20. 11:03
 2/6 anonim ***** válasza:
A mai világban létezik ember, akinek nincs bankszámlája...?
2011. júl. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hát látod... :) egyébként eddig mindig úgy alakult hogy kézbe kaptam a fizetésem,ezért nem volt fontos nyitnom számlát.
2011. júl. 20. 11:20
 4/6 A kérdező kommentje:
szóltam egy ismerősömnek az lehet vállalja,hogy az ő számlájára történjen.csak egy kérdésem van mivel euró és neki forint van rajta ez hogy működik euróként vonják le a forintot a számláról?
2011. júl. 20. 11:46
 5/6 anonim ***** válasza:

Előre kell utalni a pénzt vagyis a Paypal így működik.....

Nálad zárolják, a címzett meg feladás után kapja csak meg az összeget, vagyis végülis átverni nem tudnak.


A lényeg hogy mindenképp előre kell utalnod mert nem postáznak utánvéttel.

2011. júl. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
van egy ismerősöm aki vállalja a megrendelést. de hogyan kell nem értem,segítene valaki? rámegyek a megrendelés gombra,és ott előjön a moneybokers oldala vagy ilyesmi a neve moneybakers nem tudom.mit kell ahhoz az ablakhoz írni a bankszámla adatait az ismerősömnek? vagy regisztrálni kell erre az oldalra? a moneybokersre?másik kérdés ismerősőmnek forintja van most eurót kell váltani h működik ez?biztos nem olyan bonyolult de elmagyarázná valaki?
2011. júl. 23. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!