Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Polyvore kérdések. Segítség?

Polyvore kérdések. Segítség?

Figyelt kérdés

Ha összeállítok egy szettet, akkor az hol jelenik meg? Mert én nem találok olyan részt, ahol az új szettek jelennek meg időrendben. Ez hol van?


Nehéz a clipper tool használata? És bármit bevihetnék így, pl. NewYorkeres ruhákat is? Mit jelent pontosan, hogy tiszteli kell a copyright bigyót?


Ha összeállítok egy szettet, hogyan tehetek be egy képet a gépemről? Vagy csak a fent lévő képekből választhatok?


Sokan használják a sablonokat (tablets)? Nem "kezdő" azzal csinálni egy összeállítást?


Bárkinek a képét betehetem a szettbe? Mint itt pl: [link] Nem kell engedélyt kérni hozzá az illetőtől?


Köszönöm előre is a válaszokat!:)


2011. júl. 21. 14:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Na először is...a szettjeit a profiloldaladon jelennek meg...katt a felhasználónevedre


elvileg lehetséges honlapról képet importálni, de én még nem próbáltam, de egyébként van hozzá videó is

[link]



én személy szerint nem szoktam sablonokat használni, mert szeretem úgy megcsinálni, ahogy éppen kedvem van... a sablon akkor jó, ha gyorsan akarod összerántani, vagy nincs kedved az összeállítással bíbelődni



akinek fennt van a képek, azt lehet használni


ennyit tudtam segíteni:)

2011. júl. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, bár az első kérdést nem így értettem:) Tudom, hogy én hol látom, de hogy másoknak hol jelenik meg. Tehát én hol látom mások frissen elkészült szettjeit?
2011. júl. 21. 15:17
 3/3 anonim ***** válasza:
explore
2011. júl. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!