Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen az az ún. "nyári zakó"?

Milyen az az ún. "nyári zakó"?

Figyelt kérdés

Amikor nagyon meleg van akkor milyen zakót hordanak a sportosan, lezseren elegáns férfiak? Tehát nem a pénzügyi világ kötelmekkel teli formális öltöny-nyakkendő kombóra gondolok, hanem kicsi "playboyosabb" sportos eleganciára.

(Nem mellékesen érdekes lenne tudni, hogy milyen cipő való hozzá."


2011. júl. 21. 17:23
 1/5 anonim ***** válasza:
pl vászonból készült, de bármilyen nyári szövetből készült zakót, esetleg bélés nélkülit - ha az anyag megengedi. Világos színek dominálnak nyáron, ha farmer + zakó kombinációt veszel fel, akkor nyugodtan húzz vászon tornacipőt, de vékony, nyári bőrcipő is jó, mondjuk vörösesbarna, sárgásbarna. A fekete nyáron, nap közben felejtős. Este már lehet, de akkor inkább sötét zakóhoz.
2011. júl. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Anyaga vékony és nedvszívó, pl. lenvászonból van, az ujja lehet rövidebb.

Színe világos, törtfehér, bézs....

Spotosabb cipővel is való, és farmerrel is viselhető :)

2011. júl. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok...

(Ne a pasikat nézd :))


[link]

[link]

[link]

2011. júl. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek zöld pacsi. Én is hapi vagyok és nem buzgár, úgyhogy a képeken csak a ruhát néztem :))
2011. júl. 21. 19:49
 5/5 anonim ***** válasza:

:D Úgy értettem, hogy ne a pl. nyálas fejet vagy ilyenek hanem csak a szettet. :))))

Szerintem az 1. kompletten nagyon stílusos, a klasszikus Converse cipővel, egyszerű farmerrel és a halvány, csíkos zakóval... :)

2011. júl. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!