Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhákat hordjak, ha...

Milyen ruhákat hordjak, ha körte alakom van?

Figyelt kérdés
Felül karcsú vagyok, közepes méretű mellekkel, viszont a csípőm szélesebb és a combom, vádlim is vastagabb... segítsetek légyszi, milyen fazonú, szabású ruhák előnyösebbek számomra. Előre is köszi :) 15/L
2011. júl. 24. 11:18
 1/3 anonim ***** válasza:

nézzél körte alakú sztárokról képet. :D

körtéknek amugy szerintem sok minden jól áll. lényeg, hogy ne a melleden legyen a hangsúly.

2011. júl. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Pont, hogy a melleden legyen a hangsúly!!! A lényeg, hogy el kell terelned a figyelmet az alsó fertályodról és a csípődről, ezért alulra sötét, egyszínű, egyenesszabású farmer, vagy A-vonalú szoknya áll jól. A felsődnek el kell terelnie a figyelmet a vastagabb részről, ajánlott az empír-szabású (mell alatt bővülő) felső, a V-kivágás, mellnél fodrok, ugyanis optikailag nagyítja a melleket.

Amit nem szabad: túl feszülős felső, ruha, ceruzaszabás, túl buggyos gatya, leggings, bordázott anyagú felső, továbbá nem ajánlott a derékvonal hangsúlyozása, mert ez "kettészeli" az alakodat és aránytalan lesz az összkép.


Remélem tudtam segíteni.:)


18l

2011. júl. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm sokat segítettél:))
2011. júl. 24. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!