Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Romániába lehet push-up...

Romániába lehet push-up melltartót venni?

Figyelt kérdés

Van itt egy piac.. ahol minden van.. de rég voltam ott..egy push-upmelltartot szeretnék.. de nemtudom h van-e..

Lehet egyáltalán itt venni?? (nyaralni vagyok csak itt )


2011. júl. 24. 12:35
 1/9 anonim ***** válasza:
miért lehetne? nem magyar találmány...
2011. júl. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
* miért ne lehetne?
2011. júl. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
miért, románia valami lepukkant falucska?
2011. júl. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem dehogy is..nemugy gondoltam:S:S..Csak itt sok mindent nem lehet kapni amit pesten..:/ Nem fizkázom Romániát meg semmi..csak például ami nacit akartam itt venni ..nem volt.. de pesten igen..És azt hittem..evel is ez lenne:S de akkor értem..

És ha nem ismerem fel akkor mondjam az eladonak h push-upot akarok?? vagy..ciki?:S

2011. júl. 24. 12:47
 5/9 anonim ***** válasza:
nem pest a világ közepe. amúgy igen, mondd neki. de amúgy általában felismerhető, szivacsos,kemény és mereven áll, ha nincs benne mell is.
2011. júl. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mindenhol lehet. Olyan hogyha felveszed méterekről látszik hogy egy kitömött melltartó van a melled helyén. Könnyű felismerni. Elég gáz dolog, még a kis mell is szebb két szivacsnál.
2011. júl. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Te pontosan melyik városban tartózkodsz? Én Kolozsváron lakom és majdnem mindenhol lehet kapni push up melltartót meg mindenféle márka, máregdrága vagy kínai cuccokt árusító bevásárlóközpontot is megtalálsz, tehát nem hinném, hogy Pesten sokkal nagyobb lenne a választék.
2011. júl. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Persze,hogy lehet.Amúgy nem mindenhol van,az is biztos.Én a New Yorkerben vettem 60 ron volt.
2011. júl. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm Mindenkinek..:)

Amugy én MarosVásárhelyen tartozkodok..: ))

2011. aug. 3. 23:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!