Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy ilyen ballonkabáthoz...

Egy ilyen ballonkabáthoz milyen cipőt vegyek fel majd ősszel? (kép lent)

Figyelt kérdés

[link]

Majd szeretnék egy ilyen bézs színű ballonkabátot őszre/tavaszra venni. Az lenne a kérdésem, hogy egy ilyenhez milyen cipőt vegyek fel? Az oxford és a magassarkún kívül. Balerinacipőt már ciki ősszel felvenni? Vagy esetleg egy bokacsizma illene hozzá? Tudnátok linkelni képeket, hogy milyen cipő illik hozzá? Köszönöm előre is.

Bocsi, hogy hosszú lett.

15/L


2011. júl. 27. 13:23
 1/10 anonim ***** válasza:

A lényeg, hogy ne torna és sportcipőt!!!! Ha nem fázik a lábad balerinában, szerintem felveheted, csak legyen rajtad bőrszínű harisnyazokni. [link]


[link]

2011. júl. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én ezekkel szoktam: bakancs, balerina, bokacsizma, esős időben gumicsizma. :)

[link]


16l

2011. júl. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
szerintem ősszel azért már balerina cipőbe fázni fog a lábad, bokacsizmát ajánlom :)
2011. júl. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
34%
magassarkú bokacsizma:) az sokkal jobban mutat, mert a sima bokacsizma eléggé "összenyom" mivel ez a kabát is elég hosszú, szóval magassarkúval mutat szebben!:)
2011. júl. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
46%
Bokacsizmááaaal!!!!azzal olyan jó az összkép!!!:)
2011. aug. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
én balerina cipővel szoktam hordani :)
2011. aug. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ősszel már azért énb is a bokacsizmát ajánlom.
2011. aug. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
vegyél fel egy testszínű harisnyát és vmi magassarkút, ami mégse szandál szerű! én imádom a fekete magassarkúmmal felvenni a ballonkabátom, hogy a többi ruha nem nagyon látszik!:D
2011. aug. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én is ilyen ballonkabátot szeretnék!:) Csak az előzőket tudom ismételni. Szerintem kerek orrú, kicsit magasabb sarkú bokacsizmát ajánlom őszre, de szeptemberben még nyugodtan felvehetsz balerinát, mivel akkor még nincs olyan hideg. Viszont mindenképp vegyél fel hozzá testszínű nejlonharisnyát/zoknit! 15/l
2011. aug. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 kixy93 ***** válasza:
Én is szeretnék ilyesmi kabátot, de túl alacsony vagyok és nem igazán áll jól..:/ Egyébként szerintem ha magasabb vagy, akkor jó a sima bokacsizma és a balerina is. :)
2011. aug. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!