Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire tetszenek nektek a...

Mennyire tetszenek nektek a színes gumicszimák?

Figyelt kérdés
Én oda vagyok értük szerintem be is szerzek magamnak egyet:) és majd ha esik felveszem.
2011. júl. 27. 16:30
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
gumicsizmák* elnézést! :)
2011. júl. 27. 16:35
 2/11 anonim ***** válasza:
igen jól néznekki a színes gumicsizmák és szerintem vegyél valami olyat ami a legtöbb ruhádhoz illik.
2011. júl. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Az ötlet jó, de a legtöbb sajna nagyon igénytelenül van kivitelezve.

Nekem most olyan van, ami fekete és van az elején egy masni, ez tetszene más színben is, de sajnos nem volt, csak fehér, az meg nem szép. Van hozzá ballonkabát szabású esőkabátom kalappal, szerintem nagyon jól néz ki, imádok benne esőben mászkálni :D

2011. júl. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
semennyire
2011. júl. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nagyon tetszenek.

Meg a virágosak is.

2011. júl. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
és szerintetek az nagyon gáz ha kicsit eltér a lábtól?vagyis nem feszül rajt
2011. júl. 27. 16:44
 7/11 anonim ***** válasza:
nekem semenyire sem tetszenek ,kiráz a hideg ha meglátok akár 1 is!
2011. júl. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mindenki nevetségesen néz ki gumicsizmában, nem hiszem el hogy te ezt nem látod. Persze lehet hogy még fiatal vagy és nincs kialakult ízlésed... de akkor is... Egyszerűen nincs olyan ruhadarab amivel jól néz ki, szoknyával undorító, farmerrel cicanadrággal igénytelen... egyszerűen a gumicsizma az gumicsizma, ha térdig érő sárban mászkálsz mondjuk szüretkor akkor tökéletes. De utcára semmiképp.
2011. júl. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
17.24-essel értek egyet!Ha a sárban vagy a disznóólban mászkál az ember tökéletes.Nekem nem tetszik...de ez csak az én véleményem.
2011. júl. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem sem tetszik. Anno, mikor először hallottam, hogy ez lesz a divat, azt hittem, hogy ezt már nem nyomják le az emberek torkán. Erre most mindenki gumicsizmában mászkál...szörnyű:D

Mindig kiakadok, mikor ilyet látok.

2011. júl. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!