Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen színek állnak hozzád...

Milyen színek állnak hozzád legközelebb a ruhák szempontjából?

Figyelt kérdés

Gondolom mindenkinek vannak olyan megszokott kedvenc színű cuccai amiket a legszívesebben venne fel magára a színe miatt. Nekem a kedvencem a babarózsaszín (ez a szép halvány), ez áll hozzám a legközelebb, de nagyon szeretem még a feketét és a lila árnyalatait és a sötét kéket is. Ami egyáltalán nem tetszik: az a barna

Nektek?

Írjatok nemet és kort is! Én nő vagyok.


2011. júl. 27. 20:01
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Leginkább fekete, piros, lila és rózsaszín ruhákat hordok, esetleg még barnát, legtávolabb tőlem a fehér és a citromsárga áll.:)


18/L

2011. júl. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

fekete, 30N

Vannak más színű cuccaim is, türkiz, rózsaszín, barna, sötétzöld, de valahogy ha kinyitom a szekrényemet, a fekete van mindig túlsúlyban. Szeretem :-)

2011. júl. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
lila és zöld(nem a neon és világosak)de csak fölsőkben. Színes nadrággal még nem próbálkoztam.
2011. júl. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
ja, 23/L
2011. júl. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

Amikből a legtöbb pólóm, ruhám van: rózsaszín, lila. :) Kék, c.sárga, és piros is van, de abból csak egy-egy. Meg persze vannak barna, fehér, és fekete pólóim is, de leginkább a lila, és rózsaszín.



14/l

2011. júl. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Én szeretem a barnát a lilát meg a feketét de amit nem szeretek az a citromsárga az valahogy nem jön be de a rózsaszínből is vannak ruhájim az is szé
2011. júl. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Pink, Sárga. Ezekből van sok cuccom, de van egy babarózsaszínű vintage stílusú rétegelt szoknyám, ami nagy kedvenc, és hozzá egy ugyanilyen színű póló! :)) És a lilát én is nagyon szeretem, de sajna nincs sok ilyen ruhám! :(
2011. júl. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Még az előző vok : 12/L
2011. júl. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

rózsaszín minden mennyiségben és fekete.

Piros,narancssárga,citromsárga az fúúúj számomra de talán lila vagy kék is szép

2011. júl. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Szürke, fekete, lila. Nem szeretem ezeket, de ezek illenek hozzám.. :)


14/L

2011. júl. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!