Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen női táskát hazsnáljak...

Milyen női táskát hazsnáljak iskolatáskának?

Figyelt kérdés

[link]

ilyen stílusút keresek, barnát:)/de ez túl öregnénis/

Linkelnétek nekem olyanokat, amik tetszenek nektek?


2011. júl. 27. 20:26
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

iskola táskának ezt:

[link]

2011. júl. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Ha semmiképpen sem hátizsákot szeretnél javaslom a nagyobb válltáskákat,amiknek vastagabb fülük van,hogy bírják a sok könyvet(tapasztalat),de a vállon átrakott táskák is jók,így legalább nem csak az egyik vállad van terhelve,hanem eloszlok...linkelek pár képet is: [link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2011. júl. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

20:38,20:45!!!

szerintem ezekbe nem fér bele 6 kg könyv,de lehet hogy nincs igazam....ha bele fér is a fülük szakadna le...

2011. júl. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
válltáskát se javaslom minden napra! tönkreteszed a vállad, gerinced! tapasztalat!
2011. júl. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Amúgy nem 6 könyv kell :D Ha arra gondolsz 6 óra van kb egy nap és minden órához kell füzet és valahol van MF is :D

De amúgy belefér de k*va nehéz fél vállon vinni ezt a terhet,meg lépcsőn is kalandos vele a járás,hogy lóg,beakad, verődik. Egyszer siettem órára megálltam és felborított a válltáskám... Azóta nem viszek válltáskát suliba...


1. vagyok :)

2011. júl. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Huhh köszönöm, nagyon tetszenek ezek a táskák:) Mind:)
2011. júl. 27. 21:38
 17/22 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

Nah ezek nagyméretű és erős fülű táskák,az meg h jaj gerincferdülésed lesz tőle vagy ha nem tetszenek akkor eldöntöd te. Én személy szerint úgy vagyok evvel a gerincferdüléses dologgal h hiába ha az lesz (3 éve hordok válltáskát suliba és nincs semmi baj a gerincemmel)de engem nem érdekel én úgy vagyok vele h a rendes iskola táskák nagy többsége vagy nem az én stílusom vagy csak egyszerűen rondák és én úgy gondolom (bocs ha nem így van )h ahogy megírtad a kérdést te is hasonlóan gondolkodsz de még egyszer bocs ha nem így van. :D

2011. júl. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

[link]

Egy ilyesmi hátizsák? A válltáskát nagyon nem ajánlom, kivéve, ha később, pár év múlva gerincferdüléssel akarsz gyógytornára járni. Nővérem most 20 éves, és meglátszik, hogy gimiben sokszor hordott válltáskát. Most gyógytornára jár, és reménykedik, hogy rendbe jön a gerince. Ez nem vicc. Anyukám nem is engedi nekem suliba a válltáskát, csak is kizárólag hátizsák lehet, hogy "elosztódjon" a súly.

De ha te nagyon akarsz válltáskát, akkor nyugodtan vehetsz azt, nem akadályoz meg senki :)

15/L

2011. júl. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Hát nemtom mi csajok a mi osztályunkba nem vittünk 6 kilót az tuti, és 1-2 füzetet vittem meg pár tollat meg egy csomó "szirszart" sminkcuccokat 100 éves újságokat :D... a könyveimet benn tarottam a suliban... ha te is így vagy vele nyugodtan vegyél vmi sima bőr válltáskát ami kicsit nagyobb...

nekem személy szerint az egyszerűbbek jönnek be pl:

[link]

[link]

2011. júl. 28. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Irigylem azokat akik ilyen női táskába bele tudják a könyveiket pakolni :) Nekem sose megy :(
2011. júl. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!