Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Miért hordjátok...

Lányok! Miért hordjátok iskolatáskának azt a Fila edzőtáskát?

Figyelt kérdés

[link]


Ez egy EDZŐTÁSKA, nem pedig iskolatáska vagy akármilyen női táska. Hogy néz már ki iskolatáskának vagy amolyan női cuccos táskának (tampon, rúzs meg stb)? Tényleg elég tréül néz ki.


2011. szept. 16. 17:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Nem mindegy ez neked? Ugy is mindenkinek ilyen táskája van, mindenki arra használja, aire akarja.Ha engem kérdezel, már maga a táska ciki, nem kell ahoz női cuccokat tárolni benne.
2011. szept. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
57%
Itt Svájcban meg Louis Vuitton táskákkal járnak a középiskolás lányok iskolába, és akkor? Nem zavarnak vele senkit.
2011. szept. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Most nem az összes Filára gondolok, csak arra az edzőtáskára. Hát igen ledöbbentem, amikor látom, hogy egy csomó csaj ilyet hord iskolába.
2011. szept. 16. 17:21
 4/11 A kérdező kommentje:
Én is vettem egy ilyet, hogy azt hordjam edzeni, de már nem merek vele kimenni az utcára.
2011. szept. 16. 17:22
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát én egy kis városban lakok, de itt is elég lemennem a mellettünk lévő kisboltba, és már addig is 5-6 embert látok Fila táskával. Szerintem ez már gáz. És nálunk is ezt az edzőtáskát hordják suliba, meg a 12 évesektől kezve a 20 éves plázacicákig, ezt hordják utcai táskának. Hát mondhatom hogy néz ki...
2011. szept. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
57%

én is Svàjcban lakok, és biztosan kijelentem, hogy itt vannak olyan intelligensek az emberek, hogy nem szóljàk meg egymàst csupàn ruhàkért.

Bezzeg a naaagy magyaroknak nincs is jobb dolguk, csak azon ràgódni, hogy hàny ember hord Fila tàskàt.. ebböl làtszik, hogy Mo. legnagyobb részét fa.szkalapok teszik ki

2011. szept. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
80%
Tudok rosszabbat is: Egy lány, smink, csinos frizura, szexi felső, szoknya, nőies szandál+ Fila hátizsák!
2011. szept. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
33%

Mert lehet kapni a tescoban...

Amugy igen ez a vicc svájcban tényleg mindenki louis vuitton táskával jár (Én is voltam svájcban:).

Ebben az a vicc hogy a tescos kb. 500ft.

A louis vuittonos táskából "a legolcsóbb" 200 ezernél kezdődik.

Nem vicc.. Nézd meg ha nem hiszed..

Ezek után nekem ne meséljék be hogy nem svájc a leggazdagabb..

Amugy már magyarországgal öszehasonlitani is nagy hülyeség..

Nem egy szinten vannak:)

De majd ha te is kimész akkor megtudod mi a luxus.

Én már voltam és te?

2011. szept. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
89%

amúgy ez hülyeség, hogy itt mindenki ilyet hord.. itt is van gazdagabb réteg, de én itt élem a mindennapjaim. és nincs mindenkinek olyan tàskàja.

az tény, hogy megtehetnék

2011. szept. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
jó szelektív a latasotk. nem magára a fila márkájú taskara hanem a fila edzőtaskara gondoltam amit linkeltem.
2011. szept. 17. 14:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!