Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek gáz, ha egy 16...

Szerintetek gáz, ha egy 16 éves lány nem tangát hord? :O

Figyelt kérdés
Ez a nagy divat, és mindenkit ki kell cikizni aki nem azt hord? -.- (személyes tapasztalat) Személy szerint én nem szeretem, mert kényelmetlennek találom...Ti mit gondoltok róla? :/ 16/L
2011. júl. 27. 21:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Szerintetk gáz,ha egy 19 éves lány nem hord tangát?
2011. júl. 28. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Na, 10 évvel ezelőtt voltam tini, akkor lett divat sajnos a tanga.

Nekem állandóan folyásom volt tőle és gombám, így hamar leszoktam róla, amúgy is rohadt kényelmetlen.


átszoktam az extrakényelmes pamutbugyikra:D

Megyek a folyosón és beszólt a sok agyatlan pasi, hogy TUNDRABUGYI TUNDRABUGYI!!! Basszák meg, tökéletes alakom volt! Mögöttem ment fehér nadrágban és persze tangában egy ormótlanul dagadt nagy valagú, narancsbőrös csaj, bezzeg azt nem szólták meg!


Nem a legfontosabb az egészség és a kényelem? Mi nem a pasiknak akarunk megfelelni mint holmi árucikk!


Szebb egy formás fenék sima bugyiban mint egy ronda test tangában.

2011. júl. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 skate girl ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem égő, sőt azt mondják a tanga nem is egészséges, (gőzöm nincs miért), de akkor is. Ha neked az kényelmes akkor azt hord. Én 15 éves vagyok, és én sem hordok tangát.
2011. júl. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) És igazatok van, nem fog érdekelni! :)))
2011. júl. 29. 04:45
 15/15 anonim ***** válasza:
Szerintem kényelmes.
2011. júl. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!