Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az üzletekben is ennyire...

Az üzletekben is ennyire árazták le a dolgokat, mint amilyen árak vannak kiírna a Zara honlapon?

Figyelt kérdés
2011. júl. 28. 13:33
 1/7 anonim ***** válasza:
az engem is érdekelne
2011. júl. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%-ban igen. Volt olyan Zara woman farmer ami a honlapon 4995 Ft volt, üzletben 7995 Ft, de ez csak 1-2 dolog, meg lehet hogy nem ott volt ahol lenni szokott és nem tudták rányomni a címkét az olcsóbb árral, de a kasszánál a olcsóbbat néznék... na ezt nem tudom.
2011. júl. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Én holnap megyek akkor megnézni a Zarába. Amúgy egy táskát néztem ki már hónapok óta, ami eddig 25000Ft volt, majd 16000Ft lett és most 10000FT.. és meg kell vennem! Nagyon remélem, hogy ennyi lesz a boltban is!

Múltkor megnéztem, élőben is tökéletes, nagyon szeretném! :)

2011. júl. 28. 20:00
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom melyikbe mész (1. válaszoló vagyok amúgy) de voltam pár napja az Arénai zaraban, ma az Allée-ben szintén zara és táskák alig. Néhány kevésbé jobb van már csak. Az álomtáskád, pláne ha ilyen mértékkel van leárazva, valószínűleg nincs már belőle.


Én ma az Allében egy Zara Woman szürke farmert vettem, extra szűk, sztreccs, világosszürke, az 14000 helyett 5000 volt, mint a honlapon.

2011. júl. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vagyis bocsi, 2. voltam :)))
2011. júl. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát az Arénáig nem caflatunk el, az Allee-ba megyünk. Ott láttam múltkor is a táskát, hát reménykedek, de nem nagyon hiszem, hogy megkaparinthatnék egyet! :/
2011. júl. 28. 22:50
 7/7 anonim ***** válasza:
Ma voltam az Allée-ban, nem sok táska volt és azok sem a legjobbak. Szerintem ne indulj el nagy reményekkel :s
2011. júl. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!