Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tetszik neked ez a ruha?...

Hot_kiss kérdése:

Tetszik neked ez a ruha? Hogyan vennéd fel inkább?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon tetszik ez a ruha, szeretnék ilyet varratni, de érdekelne, hogy Ti milyen formában vennétek fel.

Ez a ruha: [link]

Én nem az elejébe, hanem max. az oldalába szeretnék cipzárt és két anyagból. Egy feketéből és egy virágosból.

A virágos anyag: [link]


Te a tetejét feketével és az szoknyarészt virágossal varratnád vagy fordítva?


2011. júl. 28. 19:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
54%

Ha az a fekete anyag csak sima egyszínű fekete, akkor a felseje legyen fekete, a szoknyarésze meg a virágos. Szerintem tök jól fog kinézni. Én is varratnék ilyet, csak nekem nincs hozzá jó alakom :P

15/L

2011. júl. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon tetszik ez a ruha, de szerintem a képen látható lányon nem áll jól mert kicsit duci.

Szerintem az ilyen ruha csak nagyon vékony lányoknak áll jól.

Ugyan ilyet láttam amúgy az Invázióban, csak farmer anyagból. :)

2011. júl. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
54%

Jajj, de hülye vagyok a kérdésre el is felejtettem válaszolni.. :D

Szerintem is az oldalába rakass cipzárt ahogy mondtad :)

2011. júl. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
54%
Bocsi megint én, úristen szerintem mára már túl sok vagyok.. :D Amúgy énis úgy gondolom mint az első, hogy felül fekete alul a virágos. Nagyon jól fog kinézni. :)
2011. júl. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat!(:

Elég vékony vagyok, 165 centihez 52 kiló(:

Anyukám varrónő és anyagunk is van itthon, azt fényképeztem le cammal (sima feketét feleslegesnek tartottam), úgyhogy azért nem is vásárolok ilyesmit(:

Az elejében nekem nem tetszik, az meg pláne nem, hogy teljesen az aljától a tetejéig cipzáros. Csak a felső részébe tetetnék cipzárt(:


Többiek válaszát/véleményét is várom!

2011. júl. 28. 19:44
 6/18 anonim ***** válasza:
27%
Szia. Szerintem nagyon tetszetoos. Miniruha. :$$ hol vetted? mert nekem is bejonne, nagyon szep :))
2011. júl. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
A hangsúly azon van, hogy én ilyet varratok más anyagból, úgyhogy bocsi, de fogalmam sincs, hol lehet venni.
2011. júl. 28. 20:29
 8/18 anonim ***** válasza:
nekem az oldalt cipzár nem tetszik, alul legyen mintás felül sima
2011. júl. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Mindent leírtak előttem,felsőrésznél oldal cipzár,vagy hátul,fekete anyag felül,alul virágos az alakodhoz tökéletes,főleg ha rád varja az anyukád.Szerintem nagyon jól nézne ki rajtad.:) Majd esetleg az elkészült ruháról dobhatnál fel egy képet.
2011. júl. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem tetszik sehogy, de én az alját varrnám virágosra. És mindenképp oldalt zipzárral, ráadásul én rejtettet vennék, ha van hozzá talpad.
2011. júl. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!