Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek megér ez a cipő...

Szerintetek megér ez a cipő 13 ezret? Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

[link]


Elbizonytalanodtam, mert bőr cipőt szeretnék, de ha jól látom, akkor ez nem az...


2011. júl. 29. 14:06
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ja, és szürke/fehérben szeretném, az a középső ikon.
2011. júl. 29. 14:07
 2/13 anonim ***** válasza:
36%
szerintem egy cipő sem ér meg 13 ezret.
2011. júl. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

ez tényleg nem bőrcipő, mindennapi használatra nem szabad bőrcipőt venni, mert pénzkidobás, iszonyat gyorsan kopnak

egyébként én a helyedben megvenném ezt a cipőt, nekem tetszik, csak nincs rá pénzem

2011. júl. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Nekem volt már bőrcipőm, esőben, sárban, télen-nyáron le nem szakadt a lábamról...

Hm.. szerintem nem veszem meg, de köszi a válaszokat, érdeklődtem.

2011. júl. 29. 14:39
 5/13 anonim ***** válasza:
Itt nem maga a ciő ér 13 ezer forintot hanem a márka neve. Ha nagyon tetszik megéri megvenni, mert gondolom kapsz rá garanciát.
2011. júl. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ha van rá pénzed, akkor megveheted ha neked tetszik (egyébként meg nem éri meg).

Én sajnos nem engedhetek meg magamnak mostanában ilyen luxusokat és nagyon meg kell gondolnom mire mennyit költök.

2011. júl. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem elég kis egyszerű , 13ért már kapsz valami komolyabbat is.
2011. júl. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
14 39: nekem is bőrcipőm van, a legjobb fajtából és én is évek óta használom, de a külső bőrborítás már az első hónapban jött le, mert mindig ráléptek a lábamra, aztán ahol följött, ott egyre jobban mállott le a réteg, szó se róla, hogy az egyik legjobb cipőm ami volt, de már annyira elkopott, hogy szinte már szégyellem
2011. júl. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én nem láttam még cipőt ami megért volna 13ezret. Ilyen egyszerűeket már 2-3ezerért is lehet kapni, a márka meg lényegtelen, attól nem lesz jobb.
2011. júl. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 kixy93 ***** válasza:
Az utolsó válaszolónak igaza van! Szerintem is kapsz ilyen cipőt 2-3 ezerért is..
2011. júl. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!