Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ilyesmi ruhákat hol találok?

Ilyesmi ruhákat hol találok?

Figyelt kérdés
Sajnos csak körülírni tudom mert bár láttam sokszor de képet most nem tudok mutatni..olyan felsőket (női) keresek amik ilyen jó mintásak, szakadt, lógós, amolyan kutyarágta meg félék :D Fogalmam sincs hol keressek pedig néztem már pár helyen, googleban meg nem tudom hogy keressek rá hogy egyáltalán tudjak mutatni valami példát milyenre gondolok..szóval ilyen jó szakadt, vagányabb vagy nem is tudom milyennek lehetne nevezni. Tudnátok ebben segíteni? Nagyon fontos lenne :S Köszi!
2011. júl. 30. 12:20
 1/3 anonim ***** válasza:
szakadt? fogsz egy pólót és megszaggatod/ odaadod a kutyának egy kicsit hogy játsszon vele xD
2011. júl. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én a NewYorkerben szoktam látni ilyesmi stílusú ruhákat. (Remélem jóra gondolok :D)
2011. júl. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen eszembejutott már ez is és ha nem találok jót akkor ez is marad XD

new yorker? :S szoktam benézni oda is de ilyesmiket sose láttam még :S pedig végigbújok mindent ilyenkor :/:S

2011. júl. 30. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!