Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lehet ilyesmi ruhákat rendelni...

Fannig kérdése:

Lehet ilyesmi ruhákat rendelni boltokban? Magyarországon lehet? Vagy internetről meg lehet rendelni? Mondjatok már boltokat, vagy oldalakat ahol ilyeneket lehet venni! Nagyon fontos!

Figyelt kérdés
Ez Katherine Pierce ruhája és,hogy lehet-e ilyet rendelni?Nagyon szeretem ezt a ruhát,és nagyon fontos!Légyszi segítsetek!!!! :) [link] + [link] + [link] = ezek a linkek egy ruhát ábrázolnak.Az utolsó linkből a zöldet kérem,mert azon kettő ruha is van.De légyszí segítsetek nagyon fontos kérlek!!! Mert tanácstalan vagyok,hogy hol lehet ilyeneket megrendelni...
2011. ápr. 25. 23:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Vámpírnaplók. :D
2011. ápr. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
jah az a best!!imádom
2011. ápr. 26. 00:26
 3/13 anonim ***** válasza:

[link]


Lehet itt tudnak varrni, de nem olcsó játék...

2011. ápr. 26. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Tudom,sajna...De amúgy köszi az oldalt! :)
2011. ápr. 26. 01:00
 5/13 anonim ***** válasza:

A burdában van a jelmezeknél elég jó szabásminta hozzá, kb. 1500 ft. Én ősszel fogok viktoriánus ruhát varrni magamnak, aztán ilyesmit is tervezek, nyáron már lesz abroncsom is:)

Ha készen szeretnél venni, akkot az etsy-n nézelődj, ott sok ilyen kézzel gyártott dolog van. De előre szólok, hogy ez méregdrága. Van egy magyar lány is (na jó, több is:), aki korhű ruhákkal foglalkozik, itt a holnapja: [link]

Amúgy nem tudom, mi az a vámpírnaplók, de egész szépek a ruhák, lehet ránézek :) Bár én nem nagyon bírom a felújított-felhígított vámpírkultuszt, de hátha (a régit kedvelem, fekete-fehér drakula filmek :D) 22/N

2011. ápr. 26. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Még annyi, hha varratsz/veszel ilyen ruhát, akkor ahhoz valódi acélmerevítős fűző és abroncs sem árt, azok nélkül nem áll sehogy.
2011. ápr. 26. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
szép ruha :) nekem is kéne
2011. ápr. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszi nagyon!!:D Tök rendes vagy !! :):) Igazából azért szeretem ezt a ruhát mert Katheriné!! :D:D VámpírnaplókKöszi mégegyszer!!
2011. ápr. 26. 17:51
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem meg azért tetszik mert szép, és nem azért mert vámpírnaplók :D nem nézem őket... még tévét sem, úgyhogy nem is ismerem őket :)
2011. ápr. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Én nagyon szeretem. :) De amúgy szép is ez a ruha.Rámentem a nőiszaboság.hu-ra tökjó oldal.Ez a lány aki csinálja a ruhákat Adrienn a neve nem?És email-en tudok neki levelet küldeni?Mert rámentem az email-jére és valamit le kell ööö izélni..xD Úgyértem kijött ilyen valami varázsló...Na mind1.Egyépként,hogy is tudok neki levelet küldeni?Segítesz lécci,mert ilyenkeben egyáltalán nem vagyok járatos.:P
2011. ápr. 26. 18:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!