Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért vesznek fel olyan sokan...

Miért vesznek fel olyan sokan nadrág helyett leggingset? Annyira közönséges, és mégis annyi lányon látom.

Figyelt kérdés
2011. okt. 6. 15:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
82%

Mert azt hiszik, hogy szexi. Nem sikerül nekik felfogni, hogy az olyan, mintha egy harisnya lenne rajtuk....

Tényleg közönséges egyébként:D

2011. okt. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
97%
Én pl. a 'köztes' hőmérséklet miatt veszem fel.. Se túl meleg, se túl hideg és most elég sokat mozog reggeltől estig a hőmérséklet...
2011. okt. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Nem úgy értettem, hogy egyáltalán miért hordanak az emberek leggingset, hanem sok lány csak egy rövid felsővel hordja, ami a derekáig ér...

Múltkor láttam egy lányt fekete leggingsben és egy fehér bugyi volt rajta,ami teljesen átlátszott.Hát nagyszerűen nézett ki...

2011. okt. 6. 16:51
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
azért van különbség azok közt is. valamelyik nagyon vékony (azt nem is veszem fel, csak ruhàval vagy tunikàval) viszont van nagyon vastagom is, amit vettem màr fel hosszabb felsövel, viszont nem is takart el teljesen hàtul..az nem gàz, mert az olyan anyag is...egy két farmeromban sokkal jobban àtrajzolódik a fenekm mint abban a vastag leggingsben.
2011. okt. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

16:30 vok,

Ja bocs!:D... én csak tunikákhoz hordom... (akkor a kérdés nem nekem szólt...:-)

2011. okt. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
21%

Mert szexinek hiszik magukat benne, ennyi.

Az más kérdés, hogy mindenki azon röhög közben, hogy átüt a felesleg a csípőjükön, fenekükön combjukon, hogy a rosszabb esetekről (átlátszó címke, tanga/bugyi színe, mintája, narancsbőr) ne is beszéljünk.

2011. okt. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
24%

Na még1x nekifutok:

...azért mert bódultan mennek azután amit 'divat'nak neveznek, saját önértékelés és önkritika nélkül.

És mert lusták utánanézni hogy mit szabad és mit nem felhúzni különböző testalaktokra, mit kell elrejteni és mit hangsúlyozni egy nem hibátlan alakon...

De szerintem csak az első állításom igaz...

2011. okt. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
12%
( de az ugye nem baj, ha buliba úgy veszem fel mint mondjuk Nickole Scherzinger a Puff Daddy-s klipp végén?(Come to me)??
2011. okt. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
80%

mert kényelmes....

nyáron, tavasszal, és még mai napokban, ilyen időben mást sem hordtam..

kényelmesebb mint egy nadrág

am meg hát hosszított felsőkkel kell felvenni,és akkor nem gáz azoknak sem akiknek "nincs tökéletes alakjuk"

én se vok egy nádszál de attól fellehet venni..

ha meg rövid felsővel akarja vki felvenni,ami nem takarja a fenekét,akkor ne legyen átlátszó

ennyi

amúgy már sok leggings úgy van kitalálva,h rövid felsővel hordhatók, szal leggingsek között is már van több fajta.

2011. okt. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
90%
Már leírta a kérdező, hogy nem a leggingsel van a gond. Hanem azzal, hogy úgy veszik fel jó páran, mintha nadrág lenne. Rövid felsővel. Hosszú felsővel nagyon is csinos darab, de úgy, hogy kivan az ember p*csája baromi gáz!
2011. okt. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!