Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Megéri megvenni a 20 ezer...

Megéri megvenni a 20 ezer forintos nike cipőt?

Figyelt kérdés
2011. júl. 30. 17:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Januárba vettem egy Nike 6.0-át, 22.000ft-ért. Elég sokat hordom és még semmi baja. Megéri!
2011. júl. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképpen megéri. Én ugyan így a Nike-ban vettem egy sportcipőt 20 ezer Ft-ért 4 évvel ezelőtt (!), azóta minden egyes tesi órán ezt használtam, plusz futni is járok benne, és semmi baja. Szinte azt mondanám, olyan, mint újkorában.
2011. júl. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
35%
Persze, mert ha 20ezer forint akkor már kophatatlan anyagból van, nem? Vicc. Ugyanabból van pont mint bármelyik olcsó sportcipő is. Ha neked a márka ér ennyit akkor vedd meg, miért ne? Nekem nem éri meg, mert ennyiből már 4-5 cipőt veszek inkább.
2011. júl. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A Deichmanba 6 ezért szoktam cipőt venni és egy hónap alatt egyiknek kilyukadt a talpa a másiknak meg az oldala lyukadt ki .
2011. júl. 30. 18:58
 5/10 anonim ***** válasza:

Harmadik, ez a márka dolog . amit írsz sokszor igaz, de speciel a sportcipőknél szerintem érdemes a márkásat venni, nekem is nagyon jó tapasztalataim vannak a 6-7 éves Adidas cipőmmel.


A Deichmannban meg én nem rendes sportcipőt, hanem ilyen sportos, de balerinás jellegű női vászoncipőt vettem és 3 hét alatt SZÉTSZAKADT. Pedig van kb. 20 balerinám és egyiknek sincs semmi baja, pedig van ,amelyiket 3 éve hordom rendszeresen.


Szóval a cipőnél nem csak a márkát fizeted meg.

2011. júl. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem éri meg. Mi hárman élünk 60.000Ft-ból havonta. Szerinted nekünk megéri?
2011. aug. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha van rá pénzed akkor szerintem igen is megéri megvenni,nem csak a márkát hanem a minőséget is megfizeted mert ezt tuti nem szakad le a lábadról 3hónapon belül ,ha ez valami varráshiba vagy valami miatt mégis megtörténik akkor ott a 6 ill 12 hónapos garancia rá! Szóval én ezt mondom vedd meg nekem is nem egy nike-om van és imádom!:)
2011. aug. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
09.14., ez egy baromi értékelhető válasz volt. köszönjük.
2011. aug. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha kibír 2-3évet megéri. Vagy vehetsz kínait a Deichmanba vagy a Humanicba és leszakad a lábadról 2hét alatt.
2011. aug. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A válasz írója 80%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 07-30 18:06

köszi az estimesét :)


Én már vagy 15éve csak nike cipőket veszek. szerintem megéri, bár én 18körül meg szoktam úszni. egy a lényeg, ne made in china legyen, mert garantálom hogy 2hónapnál tovább nem bírja. nekem egy nike cipőm volt made in china (röhej h pont az volt 24k) és 2 hét után kiszakadt az OLDALA:D

aztán elküldték szakértőhöz (mert ugye majd 24ks cipőbe betonozok) hogy megállapítsák rendeltetésszerűen használtam e... utána küldtek ugyan olyant feketében garanciára, és az bírta vagy 2, 2,5 évig. (persze az mar made in vietnam volt)

2011. aug. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!