Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudnék venni emo stílusu...

Hol tudnék venni emo stílusu ruhákat? Emo lányok/fiúk ti hol vásároltok?

Figyelt kérdés
n is emo vagyok és már elegem van, hogy sehol sem találok semmi normálisat. Kort is írjatok lécci :3
2011. júl. 31. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Tornacipőt mindenhol lehet kapni,kockás övet lehet kínaiban,piacon vagy bizsuboltban venni. Kesztyűt is lehet bizsuboltban kapni. Csőfarmert is lehet bármelyik üzletben kapni,én tegnap néztem kínaiban egy jót :D
2011. júl. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link] Beírod hogy emo és kiad egy csomót én úgy hallottam hogy megbízható.Baráti társaságomból is rendeltek már.Csak azt állítsd be hogy ne használt cuccokat keressen.

Ahol régebben regisztráltam és küldtek újságot az a grindstore.com erről is csak pozitív vissza jelzéseket kaptam.Szerintem megéri 1-2-t rendelni mert kevesebb embernek lesz pont olyan cucca :]

De egyébként van pár pólóm a New Yorkerből is.Én Saucy vagyok ezért nekem a színes cuccok is jók.De van pár nagyon jó cucc is.

Sok szerencsét hozzá:)

2011. júl. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
13%
Az emó nem normális...
2011. júl. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a normális válaszokat =)

21:28-as meg tudnád mondani,hogy hol van az ahol láttad ezeket a dolgokat?:)


21:45-ös: A színes dolgok nekem is bejönnek :) Viszont a New Yorkerben még a legkisebb méret is nagy volt..:|

2011. júl. 31. 23:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Szívesen...
2011. aug. 1. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!