Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gáz lánynak a hátizsák suliba?...

Gáz lánynak a hátizsák suliba? (kép lent)

Figyelt kérdés

Ilyen a táskám mintája:

[link]


És ilyen a fazonja:

[link]


Én nem szeretem az oldaltáskát, mert nem férek el benne, meg fáj tőle a hátam, meg kényelmetlen vinni. Viszont nagyon kevés lányon látok hátizsákot, szóval félek hogy gáz. Mi a véleményetek? Amúgy én nagyon szeretem ezt a táskát :D ja és 15/L


2011. júl. 31. 21:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jól néz ki ez a táska. :)

Egyáltalán nem gáz, nálunk a többség hátizsákot hord, ha sok cuccod van, oldaltáskánál leszakad a vállad.

16/L

2011. júl. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy gáz! Sokkal egészségesebb mint ezek az oldaltáskák. Nekem is van oldaltáskám de sose használom,mert nincs olyan nap amikor beleférne vagy tudnám egésznap emeleteket cipelni... :D Nálunk is sokat hordanak hátizsákot. :)


14L

2011. júl. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
100%
Egészségesebb és kényelmesebb is, ha sok a cuccod. Azonkívül meg egyáltalán nem gáz, sokan hordanak hátizsákot, többek között én is. ;)
2011. júl. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
66%
Nem gáz, csak könyörgöm ne hordd magassarkúval. Szerintem ez sportosabb, és jól is néz ki. De ha a suliban meglátom egy csajon, akin magassarkú van, akkor fúúú...
2011. júl. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat, ezek szerint csak az én osztályomban nem hordanak hátizsákod :D

de én néha szoktam magassarkúval hordani, de nem nagyon magas sarkúval, hanem ilyen kb 7 centis sarkú bokacsizával... mit csináljak ha nincs másik táskám, de azt a csizmát szeretném fölvenni?

2011. júl. 31. 21:39
 6/14 anonim ***** válasza:
85%
nyugodtan viseld, semmi gond nincs vele és igen sok cucc elfér benne..
2011. júl. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
44%

Míg iskolába jártam normális táskám volt. (ezt a hátadra kellett venni.) Nem szarozott senki ilyennel, másoknak is az volt. Sok minden elfért benne, igaz nekünk még hordani kellett a könyveket is.

Iskolába nem magassarkúba kell menni.

2011. júl. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
60%
a táskával nincs baj, de még a 7 cents bokacsizmával is gáz :/ magassarkú+hátizsáknál borzasztóbb nincs.
2011. júl. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Jól néz ki nagyon tetszik. Hordjad nyugodtan sokkal szebb mint bármelyik tucat oldaltáska.
2011. júl. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
72%
Semmit. Ha neked úgy jó, akkor úgy jó. Hord nyugodtan magassarkúval is, nem fog senki pénzbüntetésre ítélni. :)
2011. júl. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!