Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gáz lánynak a hátizsák suliba?...

Gáz lánynak a hátizsák suliba? (kép lent)

Figyelt kérdés

Ilyen a táskám mintája:

[link]


És ilyen a fazonja:

[link]


Én nem szeretem az oldaltáskát, mert nem férek el benne, meg fáj tőle a hátam, meg kényelmetlen vinni. Viszont nagyon kevés lányon látok hátizsákot, szóval félek hogy gáz. Mi a véleményetek? Amúgy én nagyon szeretem ezt a táskát :D ja és 15/L


2011. júl. 31. 21:27
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

"A válasz írója 83%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:42"

Megkérdezhetem hány éves vagy? Mert én is hordok könyveket a táskámban...


Köszi a válaszokat :)

2011. júl. 31. 21:51
 12/14 anonim ***** válasza:
86%
Az a gáz, ha valaki egy oldaltáskába gyömöszöli minden cuccát, aztán gerincferdülése lesz, a táskája meg szétszakad, mert nem bírja a terhelést. Hátizsák forever!:)
2011. júl. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez tök jól néz ki,nem gáz egyáltalán.

Én nem hordtam hátizsákot suliban,de sosem szóltunk meg senkit,ha valaki igen. Mondjuk az volt a mázlink,h könyveket tudtuk bent tartani,szóval 2-3 füzetnél több nem sokszor volt nálam.

2011. júl. 31. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nálunk is egyre kevesebb lány jár hátitáskával. Mindenki vagy oldaltáskával, vagy a kézitáskával. Bár nem tudom abba hogyan gyömöszölik bele a cuccukat, főleg hogy a végén a táska füle el is szakad... Én is hátitáskát hordok (oldal és válltáskát nem is hordhatok, nem is akarok, mert így is gerincferdülésem van), kényelmesebb, meg több minden elfér benne. És még is csak iskolába vagyunk, nem divatbemutatón.


16/L

2011. aug. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!