Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A józsefvárosin lehet indiános...

A józsefvárosin lehet indiános cuccokat kapni?

Figyelt kérdés
Tudom hogy hamisítványok meg stb.. de pl indiános pólókat stb..
2011. aug. 1. 06:38
 1/4 anonim ***** válasza:
a héten voltam, nem nagyon láttam Oo
2011. aug. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Kapni nem! csak venni! ;)
2012. febr. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
:) köszi és merre keressem? mert én nem találtam akit meg kérdeztem hülyének nézett de ha te tudsz akkor kérlek írd le
2012. febr. 9. 06:16
 4/4 anonim válasza:

Pólókat lehet, nem tudom mennyire vágod.. ahol a finom Gyrost árulják azokon túl a sok rizs zabáló Jó Nike cipőket meg ruhákat árul és ott köztük érdeklődj ;) Olyan Indiános pólók vannak mint pl. a Veterán vagy a TeszVeszen. Árat ne kérdezz mert nem szoktam a Józsin ruhákat venni.

Kint Szabadkán jobb minőségű és eredetibbnek látszó cuccokat lehet venni ;)

Ott Indiános cuccokba, van dob meg hasonló falra fel tehető Indiános dolgok. Ha nincs mesze Szerbia akkor szerintem egyszer néz ki oda is ;) Az árak is barátiak, meg az anyag minőség! Mert ott nem Kínaiból van sok hanem a Törökből.

2012. febr. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!