Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Pesten a Józsefvárosin vannak...

Pesten a Józsefvárosin vannak playboyos ruhák? Ha igen, akkor drágák?

Figyelt kérdés
2008. okt. 31. 00:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen az a playboyos ruha, de ha arra gondolsz, hogy olyan ruha amin nyuszis jel van akkor szerintem tuti. A playboynyúl most lett nagy divat, látom tollon, füzeten meg minden anyémkinnyán, de régen nagyon sok kínai árun volt. Az első melltartóm, kb 7 éve is olyan nyuszis volt. Szóval tuti lesz! Nemhiszem, hogy drágább, mint egy sima piacos cucc.
2008. okt. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100% hogy vannak :) elég nagy a valószínűsége, hogy nem eredeti playboyos cuccokat találsz, de így legalább olcsóbban megúszod ;P
2008. nov. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem is kell nekem eredeti! Nem mindegy h megveszek 2 ugyanolyan fölsőt, az 1ik 2000 a másik meg 20.000? Csak mer eredeti? A ruhák úgyis tönkremennek szal tök 8:D Köszi a segítséget!!!
2008. nov. 2. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!